по-русски

LAUL ja MUUSIKA
Estraadilaulustuudio
Klaveriõpe 
Kitarriõpe 
Viiuliõpe
Ukulele ja rütmipillid UUS!
Basskitarr või pop-jazz klaver UUS!

TANTS
Estraaditantsustuudio Extemp
EXTEMP mudilased
Hip-hop & tänavatants 
Laste tantsustuudio "FORTE" 
Showtants Firework

KUNST
Kujutav kunst - joonistamine, maalimine, graafika. 
Tarbekunst - keraamika, klaas 

MITMESUGUST
Raadiotehnika ja elektroonika  
Kodulugu Veronika Armon (eesti keele baasil)
Avatud maailm (inglise keele baasil)
Arenduse ABC (inglise keele baasil)
Lastejooga

MUDILASTELE
Mudilaste tantsustuudio "FORTE"
Mudilaste tants L/A baasil
Arendusring Veronika Armon (eesti keele baasil)
Arendusring Inna Siispool
Loovusring
Mudilaste kunstiring
Teatriring




Meie aadress:
Lina 8, 10314 Tallinn, Eesti
Reg. kood: 75017403

Telefonid:
662 4022 direktor
662 7268 sekretär - dokumentidega seotud küsimused 
662 7102 administraator - õppetööga seotud küsimused

E-post: info@koplinoortemaja.edu.ee



Ürituste plaan 2019.-2020. õppeaastaks  

Üritus

Aeg

Koht

 

Osalemine Aabitsapeol

Osalemine Huviringide Päeval

 Avatud Tundide Nädal

Osalemine KopliFestil

Osalemine Autovabal Päeval

Osalemine Õuna festivalil

 

2.sept kell 14.00

7.september kell 13.00-16.00

2.-8. september

14.september

22.sept. kell 12.00

28.sept.kell11.00

 

Vabaduse väljak

Stroomi Keskus

 Tallinna Kopli Noortemajas 

 Mereakadeemia hoov

Tornide väljak ja lähiümbres 

Arsenali keskus

Kunstitööde näitused

 

 Näidend mudilastele

september-oktoober

15.okt

Kännu Kuke raamatukogu ja KNM

KNM saal

Õpetajate päev

5. oktoober

Tallinna Kopli Noortemaja

Rahvusvah. konkurss "Balti laine"

Luulekonkurss "Kuldne sügis" mudilastele

6.okt.

2.november 

Lindakivi Kultuurikeskus

Tallinna Kopli Noortemaja saal

Sügisene koolivaheaeg:

·        Huviringid külastavad Tallinna huviväärsusi, muuseume, osalevad erinevates  töötubades

21.-27.oktoober

 

 

Kopli Noortemajas

ja mujal

 

ERT Festival

Isadepäeva kontsert (EXTEMP)

Mardi -ja Kadrikuu

·         Maskide valmistamine

·         Mardi- ja kadripäeva tähistamine

16.-17.nov.

10.nov.

10.nov.,25.nov.

 

25.nov.

 Lindakivi Kultuurikesk.

Rae Kultuurik.

Tallinna Kopli Noortemaja

 

Kodanikupäev - KNM töötajad külastavad üldharivat näitust

26. nov. 

 

Väljaspool KNM

Sõbrad Lätist meil külas - Riia Altona Laste- ja Noortekeskus


(Jõulu- ja aastalõpu ürituste eriprogramm, kontserdid, peod)

28.nov.

 

Detsember 

Ühised kunsti töötoad rahvatantsude õppimine

Tallinna Kopli Noortemajas

Rahvusvaheline festival "Christmas surprise"

„Igal huviringil oma lumememm!“, kelgumäe rajamine, talgud

Osavõtt klaverikonkursist MITMUS

4.-6.jaanuar

 

Jaanuar  

 

8.-9.veebruar

Jurmala, Läti V.

 

Tallinna Kopli Noortemaja aed

 Huvikeskus KULLO

Sõbrapäeva   tähistamine - "Inimese kõige parem sõber - KOER"

Vastlapäeva tähistamine

14.-16.veebruar

 

25.veebruar 

Tallinna Kopli Noortemaja saal

Noortemaja territooriumil

tantsukonkurss "KOOLITANTS"

Õpilastööde näitus

15.-16.veebr.

Veebr- märts- aprill 

Tallinna eelvoor

Põhja-Tallinn 

Eesti Vabariigi 102. aastapäevale pühendatud kontsert

20.veebruar

kell 17.00

Kopli Noortemaja

Kopli Noortemaja mudilaste luulepäev “Talv- talveke”

 

25.jaanuar

 

Kopli Noortemaja saal

XVII Tallinna linna mudilaste etlemiskonkurss “Eesti keele kaunis kõla” eelvoorud;

Põhja-Tallinna voor

10.02. – 06.03.

 

04. 03 kell 10.00

Tallinna linnaosade lasteaiad

Eesti Lastekirjanduse Keskuses

Kopli Noortemaja huviringide talvespordi päev või muud tegevused talvisel vaheajal

 

24.veebruar -1.märts

Kopli noortemaja õues või  Stroomi rannas

XVII Tallinna linna mudilaste etlemiskonkurss „Eesti keele kaunis kõla” pidulik lõppvoor

10.märts

kell 18.00

Estonia Valge saal

Rahvusvaheline konkurss "KULDNE KARIKAS"

PEREPÄEV

Tegus koolivaheaeg: töötoad ja avatud tunnid 

Mudilaste luulekonkurss "Kaunis kevad"

4.-5.aprill

Kevadisel vaheajal

20.04 - 26.04.

 25.aprill

Alexela Kontserdimaja

Kopli noortemaja

 

Kopli noortemaja saal

Talgupäev

Põhja-Tallinna päev

Mudilaste teekond muinasjuttu

Lastekaitsepäev

Vanalinna Päevad

3.mai

14. mai

30.mai

1.juuni kell 11.00

 28.mai - 1.juuni

 

Stroomi puhkeala

 

I kabinet või saal

esinemine Tallinna

Lennusadamas

esinemine Tallinna vanalinnas

Kevadkontsert

20.mai kell 18.00

Pelgulinna Gümnaasium

Suvine linnalaager

FIREWORK Tantsulaager 

 

8.-19. juuni

16.-21.august

Kopli Noortemaja

 Klooga Noortelaagris

 

 

 



Uudised

2020/2021.õa. huviringidesse vastuvõtt on alanud. 

Olete oodatud meie õpilaste perre!

Võtame vastu digitaalselt allkirjastatud elektroonilisi dokumente (avalduse vorm leitav huviringi lehelt). 

Avaldusi paberkandjal saab esitada alates augustist. 

 

Hea huvikooli õpilane!  

Hoia ennast ja teisi! Võimalusel osale oma ringi distantsõppes.

 


Teated

Igal lapsel oma pill

"Märka ja aita"


Meie koostööpartnerid