Скрипка
Гавайская гитара и ритм-группа Новый!
Бас-гитара и поп-джаз фортепиано Новый!

Мир открытий / Discover the world (на базе английского языка)
Кружок общего развития ABC (на базе английского языка)

Кружок общего развития Вероники Армон (на базе эстонского языка)

Наши достижения в 2014 году

4-6 декабря 2014г. в Центре культуры Сальме проходил XV международный танцевальный фестиваль "Непоседы приглашают", в котором участвовал коллектив эстрадного танца "Extemp" под руководством Ольги Салтыковой. Коллектив стал дипломантом конкурса в категории эстрадный танец. В состав жюри конкурса входили известные педагоги кафедры хореографии Санкт-Петербургского Государственного университета культуры и искусств Зара Лянгольф и Анна Ситникова и признанные авторитеты в этой области в Эстонии Кайе Кырб, Эне Якобсон и Юлле Томинг.

29.11.2014г. на фестивале эстрадных и народных танцев, который проводился в Центре культуры Линдакиви, успешно выступили ребята из нашей студии эстрадного танца "Extemp", удостоившись особой премии за чистоту стиля. Руководитель студии Ольга Салтыкова.

Карин Кольк, 11-летняя ученица художественного кружка      (преподаватель Елена Воронова),   заняла   II место                      (возрастная группа 11-15 лет) в XIX международном художественном    конкурсе "Национальный костюм и танец твоего народа", который  проводился журналом "Мир искусства" в городе Целе, Словения.                                                           ПОЗДРАВЛЯЕМ!

Этой осенью в Санкт-Петербурге состоялся очередной международный танцевальный конкурс "Baltic dance Olympiad", в котором успешно выступила ученица Коплиского Дома молодежи Анита Курылева.         Анита заняла II место в категории "современный соло танец" среди взрослых и IV место в категории "джазовый соло танец" среди взрослых.               ПОЗДРАВЛЯЕМ Аниту и желаем дальнейших успехов!

Преподаватель Елена Воронова и ее ученицы Диана Кулакова и Валерия Павленко приняли участие в IV международном конкурсе детских рисунков в Белоруссии „Дети - друзья во всем мире“. Девочки стали дипломантами конкурса. ПОЗДРАВЛЯЕМ Диану и Валерию и их преподавателя Елену Воронову!

Õpetaja Olga Saltõkova ja estraaditantsustuudio "Extemp".

Saavutasid festivalil "Talentide Sõpruskond Tallinnas" 11.-14.- aastaste vanuseklassis II astme laureaadi ja 7.-10.-aastaste vanuseklassis diplomandi tiitlid.

Anita Kurõljova  -  „Tallinna tegus õpilane 2014“

19.mail 2014.a. toimus Tallinna Õpetajate Majas pealinna tegusaimate õpilaste tunnustamine. Konkursi „Tallinna tegus õpilane 2014“ auhinna pälvis ka Tallinna Kopli Noortemaja estraaditantsustuudio KORELLON õpilane Anita Kurõljova.

Anita õpib noortemajas juba 12 aastat. Ta on esinenud Kopli Noortemaja eest paljudel kontserditel, esindanud noortemaja konkurssidel – KOOLITANTS, linna- ,  vabariiklikel ja rahvusvahelistel tantsuvõistlustel ning on saavutanud väga häid tulemusi. Anitast on kasvanud silmapaistev soolotantsija ning ta on  oma töökuse ja loomingulisusega heaks eeskuju meie õpilastele.

Palju õnne!

3. Rahvusvaheline laste joonistuskonkurss

AS Balbiino eripreemiad konkursilt „Minu jäätis“

AS Balbiino jäätisepaberi kujundamise konkursil „Minu jäätis“ osales 40 Kopli Noortemaja kunstiringi õpilast õpetaja Jelena Voronova juhendamisel. Eripreemiad pälvisid Valeria Pavlenko  (11 a.) ja Anna Perštuk (12 a.).

Õpilased koos perega  ja juhendaja on oodatud autasustamisele Balbiino jäätisetehasesse, kus tutvustatakse neile jäätisetehase tööd ja süüakse üheskoos konkursi võidutöö kujundusega vanilli-koorejäätist Minu jäätis. Kingituseks neile on  terve kastitäis uue kujundusega Minu jäätist. Rahvahääletusel saab oma lemmiktööde poolt hääletada kuni 30.aprillini aadressil https://www.facebook.com/Balbiino/app_271742159654826

KOOLITANTS 2014 finaalis estraaditantsustuudio EXTEMP

Koolinoorte tantsufestivalil KOOLITANTS 2014 pääses lõppvooru Tallinna Kopli Noortemaja estraaditantsustuudio EXTEMP õpetaja Olga Saltõkova juhendamisel. Rühm esines edukalt lõppvoorus estraaditantsu kategoorias tantsuga „Jalutuskäik Pariisis“ 19.aprillil Nokia Kontserdisaalis.

Lauluvõistlus Siller

Põhja-Tallinna koolide ja lasteaedade lauluvõistlusel SILLER 2014 saavutasid 3-6-aastaste laste vanuserühmas eripreemiad Ilona Dumčiute, kes laulis „Karujõmmi unelaulu“ ja Ilarion Dumčius lauluga „Väikese koka rock“. Lapsed õpivad Kopli Noortemaja mudilaste laulu- ja tantsuringis „Viisikera“ õpetaja Kristina Kodase juhendamisel.

Laste loomingu festival "Kevad on käes"

Koolitants 2014

Näitus "Sinu-must-valge"

Mittemuusikakoolide klaveriõpilaste minifestival MIT/t/MU/uS

Koolitants 2014

2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007

Начался прием документов на 2020/2021 учебный год

Добро пожаловать в наши кружки!

Мы принимаем электронные документы, подписанные дигитально (необходимые для заполнения документы можно найти на странице кружка).

Заявления на бумаге можно будет подать в августе.

Дорогие друзья!

Берегите себя и других!

Присоединяйтесь к дистанционному обучению в нашей школе.

Начинают работать новые кружки:

• ГИТАРА под руководством Juss Kaarepere
  • ГАВАЙСКАЯ ГИТАРА и ритм-группа для учащихся начальных классов - преподаватель Пееп Таймла
  • бас-гитара и поп-джаз фортепиано для учащихся основной школы и гимназии - преподаватель Aндрес Aлару