Viiuliõpe UUS!

Meisterdamine, disain ja loodusteadus UUS!

Massaažiõpe
Kodulugu
Arenduse ABC inglise keele baasil

Arendusring Veronika Armon

Meie saavutused 2015. aastal

Tantsuhulluse parim tantsija - Anita Kurõljova

Estraaditantsustuudio EXTEMP edukas osavõtt rahvusvahelisest tantsukonkursist Minskis 24.-26.04.2015

Tantsufestival Kuldne Karikas

Mudilaste tantsustuudio FORTE Põhja-Tallinna lastefestivalil "KEVAD ON KÄES"

Anita Kurõljova taas edukas

Tallinna Kopli Noortemaja estraaditantsustuudio "KORELLON" vilistlane Anita Kurõljova esines edukalt koolinoorte tantsuvõistlusel "KOOLITANTS 2015". Sel aastal esines ta soolotantsuga nii vabatantsu kui estraaditantsu kategoorias ning pääses mõlemas edasi nende hulka, kes Koolitantsu Suvelaagris valmistavad tippkoreograafide käe all ette tantsulavastuse. Lisaks saavutas Anita Kurõljova Pärnus EDO rahvusvahelisel tantsuvõistlusel Spring Cup 2015 show-tantsus 2.koha.

Õnnitleme!

Lisatud: 31.03.2015

"Savisellid-6"

Kullo Lastegaleriis toimunud üle-Eestilise laste ja noorte keraamikakonkursi näitusel (4.03-21.03.2015) on eksponeeritud ka Kopli Noortemaja tarbekunstiringi 12 õpilase tööd (õpetaja Signe Suviste)

Lisatud: 21.03.2015

Tantsustuudio EXTEMP osalemine I Laste festivalil "Baltikumi noodid"

Kopli noortemaja tantsustuudio EXTEMP õpetaja Olga Saltõkova juhendamisel esines edukalt PRÜL Lüüra korraldatud I Laste festivalil "Baltikumi noodid", mis toimus 15.märtsil 2015 Lindakivi Kultuurikeskuses.

Lisatud: 17.03.2015

Klaveriklassi õpilaste edukas esinemine konkursil MIT/t/MU/u/S

1.veebruaril huvikeskuses KULLO toimunud mittemuusikakoolide õpilaste klaverikonkursil esinesid rohke arvu osalejate seas ka Tallinna Kopli Noortemaja klaveriklassi õpilased. Omaloomingulise palaga  "Unelm" astus üles Karina Nesvetaeva, õpilase ja õpilase ansamblis mängisid klaverit Anita Mia Copeland ja Angelika Mašak (romanss "Valguse öö") ning õpilane ja õpetaja ansamblis esinesid kauni  palaga "Lastelaul" Elis Künnapuu ja Jelena Novikova. Kõik meie esinejad pälvisid žürii tunnustuse ja märgiti ära "tähekestega".

Palju õnne õpilastele ja nende õpetajale Jelena Novikovale!

Lisatud: 03.02.2015

Tarbekunsti õpilased osalesid Laste ja noorte loomingukeskuse Almari korraldatud kunstikonkursil

„Sport meie elus“

Keskmises vanusegrupis 11-14a võitis graafika konkursi Caroline Murumägi, 13a (õp.Signe Suviste)

Nooremas vanusegrupis 7-10a võitis maalikunsti konkursi Elvira Dolina, 10a
(õp.Signe Suviste)

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007

UUS!  2019. aasta jaanuarist alustavad uued huviringid:

• rütmipillide õpe (cajon,djembe, trummid jpm) ring algklasside õpilastele - õpetaja Peep Taimla
  • basskitarri, pop-klaveri ja trummi õpe põhikooli ja gümnaasiumi õpilastele - õpetajad Andres Alaru (pop-klaver ning basskitarr) ja Martin Petermann (trummid).

Registreerida saab info@koplinoortemaja.edu.ee või tel 5172198. Kohtade arv on piiratud.