Viiuliõpe UUS!

Meisterdamine, disain ja loodusteadus UUS!

Massaažiõpe
Kodulugu
Arenduse ABC inglise keele baasil

Arendusring Veronika Armon

Meie saavutused 2014 aastal

4.-6.detsembrini 2014. toimus Salme Kultuurikeskuses tantsuansambli Neposedõ kutsel 15.rahvusvaheline tantsufestival, millest võttis osa estraaditantsustuudio EXTEMP õpetaja Olga Saltõkova juhendamisel. Estraaditantsu kategoorias pälviti diplomandi tiitel. Žürii koosnes tunnustatud tantsupedagoogidest Peterburist (Zara Langolf ja Anna Sitnikova) ja Eestist (Kaie Kõrb, Ene Jakobson ja Ülle Toming).

Estraadi- ja rahvaste tantsude festivalil 29.11.2014 Lindakivi Kultuurikeskuses esinesid edukalt Kopli noortemaja estraaditantsustuudio EXTEMP tantsijad, kes pälvisid eripreemiad emotsionaalse laetuse ja stiilipuhtuse eest. Stuudiot juhendab õpetaja Olga Saltõkova.

Sloveenias toimunud ajakirja "Kunstimaailm" XIX rahvusvahelisel kunstikonkursil saavutas õpetaja Jelena Voronova 11-aastane õpilane KARIN KOLK 11-15-aastaste osalejate seas II koha valdkonnas "Rahvariided ja folkloor". Palju õnne!

Rahvusvahelisel tantsuvõistlusel „Baltic dance OLYMPIAD“, mis toimus sel sügisel Sankt-Peterburgis, esines edukalt Kopli Noortemaja õpilane ANITA KURÕLJOVA, kes saavutas II koha modernses soolotantsus täiskasvanute arvestuses ning IV koha jazz soolotansus täiskasvanute arvestuses.Palju õnne!

Õpetaja Jelena Voronova ja tema õpilased Diana Kulakova ja Valeria Pavlenko osalesid Valgevene IV rahvusvahelisel laste joonistuskonkursil

„Kogu maailma lapsed on sõbrad“

Õpetaja Olga Saltõkova ja estraaditantsustuudio "Extemp".

Saavutasid festivalil "Talentide Sõpruskond Tallinnas" 11.-14.- aastaste vanuseklassis II astme laureaadi ja 7.-10.-aastaste vanuseklassis diplomandi tiitlid.

Anita Kurõljova  -  „Tallinna tegus õpilane 2014“

19.mail 2014.a. toimus Tallinna Õpetajate Majas pealinna tegusaimate õpilaste tunnustamine. Konkursi „Tallinna tegus õpilane 2014“ auhinna pälvis ka Tallinna Kopli Noortemaja estraaditantsustuudio KORELLON õpilane Anita Kurõljova.

Anita õpib noortemajas juba 12 aastat. Ta on esinenud Kopli Noortemaja eest paljudel kontserditel, esindanud noortemaja konkurssidel – KOOLITANTS, linna- ,  vabariiklikel ja rahvusvahelistel tantsuvõistlustel ning on saavutanud väga häid tulemusi. Anitast on kasvanud silmapaistev soolotantsija ning ta on  oma töökuse ja loomingulisusega heaks eeskuju meie õpilastele.

Palju õnne!

3. Rahvusvaheline laste joonistuskonkurss

AS Balbiino eripreemiad konkursilt „Minu jäätis“

AS Balbiino jäätisepaberi kujundamise konkursil „Minu jäätis“ osales 40 Kopli Noortemaja kunstiringi õpilast õpetaja Jelena Voronova juhendamisel. Eripreemiad pälvisid Valeria Pavlenko  (11 a.) ja Anna Perštuk (12 a.).

Õpilased koos perega  ja juhendaja on oodatud autasustamisele Balbiino jäätisetehasesse, kus tutvustatakse neile jäätisetehase tööd ja süüakse üheskoos konkursi võidutöö kujundusega vanilli-koorejäätist Minu jäätis. Kingituseks neile on  terve kastitäis uue kujundusega Minu jäätist. Rahvahääletusel saab oma lemmiktööde poolt hääletada kuni 30.aprillini aadressil https://www.facebook.com/Balbiino/app_271742159654826

KOOLITANTS 2014 finaalis estraaditantsustuudio EXTEMP

Koolinoorte tantsufestivalil KOOLITANTS 2014 pääses lõppvooru Tallinna Kopli Noortemaja estraaditantsustuudio EXTEMP õpetaja Olga Saltõkova juhendamisel. Rühm esines edukalt lõppvoorus estraaditantsu kategoorias tantsuga „Jalutuskäik Pariisis“ 19.aprillil Nokia Kontserdisaalis.

Lauluvõistlus Siller

Põhja-Tallinna koolide ja lasteaedade lauluvõistlusel SILLER 2014 saavutasid 3-6-aastaste laste vanuserühmas eripreemiad Ilona Dumčiute, kes laulis „Karujõmmi unelaulu“ ja Ilarion Dumčius lauluga „Väikese koka rock“. Lapsed õpivad Kopli Noortemaja mudilaste laulu- ja tantsuringis „Viisikera“ õpetaja Kristina Kodase juhendamisel.

Laste loomingu festival "Kevad on käes"

Koolitants 2014

Näitus "Sinu-must-valge"

Mittemuusikakoolide klaveriõpilaste minifestival MIT/t/MU/uS

Koolitants 2014

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007

UUS!  2019. aasta jaanuarist alustavad uued huviringid:

• rütmipillide õpe (cajon,djembe, trummid jpm) ring algklasside õpilastele - õpetaja Peep Taimla
  • basskitarri, pop-klaveri ja trummi õpe põhikooli ja gümnaasiumi õpilastele - õpetajad Andres Alaru (pop-klaver ning basskitarr) ja Martin Petermann (trummid).

Registreerida saab info@koplinoortemaja.edu.ee või tel 5172198. Kohtade arv on piiratud.