по-русски

LAUL ja MUUSIKA
Estraadilaulustuudio
Klaveriõpe 
Kitarriõpe 
Viiuliõpe UUS!

TANTS
Estraaditantsustuudio Extemp
EXTEMP mudilased
Hip-hop & tänavatants 
Laste tantsustuudio "FORTE" 
Showtants Firework

KUNST
Kujutav kunst - joonistamine, maalimine, graafika. 
Tarbekunst - keraamika, klaas 
Meisterdamine, disain ja loodusteadus UUS!

MITMESUGUST
Massaažiõpe
Raadiotehnika ja elektroonika  
Kodulugu
Avatud maailm (inglise keele baasil)
Arenduse ABC (inglise keele baasil)
Lastejooga

MUDILASTELE
Mudilaste tantsustuudio "FORTE"
Mudilaste tants L/A baasil
Arendusring Veronika Armon
Arendusring Inna Siispool
Loovusring
Mudilaste kunstiring
Teatriring




Meie aadress:
Lina 8, 10314 Tallinn, Eesti

Telefonid:
662 4022 direktor
662 7268 sekretär - dokumentidega seotud küsimused 
662 7102 administraator - õppetööga seotud küsimused

E-post: info@koplinoortemaja.edu.ee



Meie saavutused 2011 aastal

ÕKVA tunnustussüsteem "Eestimaa õpib ja tänab"

Tervise Arengu Instituudi tunnustus Tallinna Kopli Noortemajale "Tervislik töökoht"

Estraad- ja Rahvaste tantsude festival, õp. Olga Saltõkova

XI noorte laulu- ja tantsupeo nähtava maailma loomise konkursi
VÄIKESE INIMESE MAAILM  I vanusegrupi vabariigi 10 parema hulgas ja vabariiklikul näitusel
KRISTIINA TUPALSKAJA (8a)
juhendaja õp. Signe Suviste

XI noorte laulu- ja tantsupeo nähtava maailma ehtekonkursi
EESTI OMA EHE vabariiklikul näitusel
TRIINU JOHANNA TAGARAND (6a) õp. Signe Suviste
JANA SALAHHEDTINOVA ( 10a) õp. Signe Suviste

Joonistuskonkursi „VÄIKESE INIMESE MAAILM”
TÄNUTÄHT õp. Jelena Voronova ja Signe Suviste õpilastele:

KRISTINA BERGEN
ALEKSANDRA BELAIšIS
ALEKSANDRA VORONENKO
ALEKSANDRA SAMAL
DIANA OSTAPENKO
JEKATERINA PAVLJUK
JELIZAVETA žAKINA

XI noorte laulu- ja tantsupeo nähtava maailma kunstikonkursil
VÄIKESE INIMESE MAAILM  TALLINNA LAUREAADID:
JELIZAVETA žAKINA  (õp. J. Voronova)
KRISTIINA TUPALSKAJA ( õp. S. Suviste)

Ehtekonkursi EESTI OMA EHE
TALLINNA LAUREAADID, õp.S.Suviste õpilased:
TRIINU JOHANNA TAGARAND
JANA SALAHHEDTINOVA
DIANA RUOTSI
ANASTASIJA KALAšNIKOVA
ANASTASIJA PUGATšOVA

ÜLERIIGILINE ÕPILASKONKURSS „Euroopa koolis 2011”
Silmapaistvad tulemused.
õp. Jelena Voronova ja Signe Suviste

Rahvusvaheline laulufestival "Tähtedelaul"

Koolide ja lasteaedade lauluvõistlus "Siller"
õp. Mai-Liis Indov

Festival "Kammerton"
õp. Julia Heinla

Festival "Sinilind"
õp. Olga Saltõkova

Koolitants 2011
õp. Olga Saltõkova

Mittemuusikakoolide klaveriõpilaste minifestival
õp. Jelena Novikova

Rahvusvaheline tantsufestival "Neposedõ kutsub sõpru"
õp. Olga Saltõkova

 

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007


Uudised

Ootame teid meie huviringidesse!

  Huviringi vastuvõtuks täitke avaldusevorm valitud ringi lehel.


 Alustavad uued huviringid:

  • UKULELE ja huvitavad rütmipillid (cajon, djembe, bongod jt) algklasside õpilastele - õpetaja Peep Taimla 
  • basskitarri, pop-klaveri ja trummi õpe põhikooli ja gümnaasiumi õpilastele - õpetajad Andres Alaru (pop-klaver ning basskitarr) ja Martin Petermann (trummid). 

  Registreerida saab info@koplinoortemaja.edu.ee või tel 5172198. Kohtade arv on piiratud.


Teated

Igal lapsel oma pill

"Märka ja aita"


Meie koostööpartnerid