Скрипка
Гавайская гитара и ритм-группа Новый!
Бас-гитара и поп-джаз фортепиано Новый!

Мир открытий / Discover the world (на базе английского языка)
Кружок общего развития ABC (на базе английского языка)

Кружок общего развития Вероники Армон (на базе эстонского языка)

Ballett ja tants

Kellele: 4-18 a.
Keel: eesti
Millal: 2 korda nädalas
Hind: 28 €/kuus
Vabad kohad: on olemas
Õpetaja: Katre Sabbali

Tantsutunnid mudilastele (4-6-aastased) lähenevad liikumisele läbi mängu. Tunnis õpime klassikalise balleti aluseid. Läbi selle arendame kehahoidu, painduvust, lihaskonda, musikaalsust, väljendusoskust, mälu, keskendumisvõimet ja enesekindlust. Lisaks õpime tundides teistega arvestamist, iseenda usaldamist ja esinemisoskust. Balletitundi võivad tulla kõik sõltumata varasemast treeningukogemustest.

Tantsutunnid lastele (algklasside lapsed) keskenduvad nii lapse füüsilisele kui ka vaimsele arengule. Läbi klassikalise balleti õpime liikuma muusika saatel. Tunnis õpime klassikalise balleti baasteadmisi ja oskusi, arendades läbi selle kehahoidu, painduvust, lihaskonda, musikaalsust, väljendusoskust kui ka mälu, keskendumisvõimet ja enesekindlust. Lisaks õpime tundides teistega arvestamist, iseenda usaldamist ja esinemisoskust. Balleti harrastamiseks pole tähtis kehatüüp, olemas olev vorm ega painduvus. Balletitundi võivad tulla kõik.

Tantsutunnid noortele (põhikooli keskaste) keskenduvad uudsele tehnikale PBT ehk progresseeruv balletitehnika, mis loob aluse õigele (klassikalisele) balletitehnikale. Unikaalne treeningprogramm on kohandatav igale vanusele ja võimekuse astmele. Treeningprogrammis on tõhusad harjutused, mis tugevdavad kõhulihaste stabilisatsiooni, lihaskontrolli, tasakaalu, arendavad lihasmälu, kehajoondumist, stabiilsust ning toovad teadlikust tantsija kehasse. Lisaks sellele õpime klassikalise balleti baasharjutusi. Balletitundi võivad tulla kõik, sõltumata varasemast treeningu kogemustest.

Tunniplaan

Tunnid hakkavad toimuma neljapäeviti ja laupäeviti. Võta ühendust katre.sabbal@gmail.com

Huviringi vastuvõtuks: Õpilase vastuvõtu avaldus

Для записи в кружок:
1. Заполните заявление на страничке выбранного вами кружка. (заполнить на  эстонском языке) Сохраните полученный pdf-файл на своем компьютере.
2. Сохраните на своем компьютере также анкету-опросник в формате Word. Заполните анкету (впечатайте свои данные и данные своего ребенка). при согласии отметьте квадратик, щелкнув по нему.
3. Загрузите оба файла (заявление/договор в формате PDF и анкету в формате Word) в дигиконтейнер,  подпишите дигитально и отправьте по электронному адресу sekretar@koplinoortemaja.edu.ee

Помощь-справку для подписывания найдете здесь:https://www.id.ee/index.php?id=10604

или

Заполнить и распечатать все документы (NB!договор должен быть в двух экземплярах), подписать и принести в школу по интересам преподавателю кружка или дежурному администратору.

Имя учащегося *
Личный код учащегося (isikukood) *
Адрес прописки учащегося *
Школа (детский сад) учащегося и класс
Имя плательщика * (?)
Личный код плательщика *
Адрес плательщика *
Контактный телефон *
Адрес электронной почты * (?)
Дата начала обучения *
Введите защитный код *

Nõusoleku ankeet

Nõusoleku ankeedi näidis

Täpsem info telefonil 662 7102, info@koplinoortemaja.edu.ee või meie maja adminstraatorilt aadressil Lina 8.

Ждем ребят в наши кружки по интересам!

Для зачисления в кружок заполните бланки на страничке выбранного вами кружка.

Начинают работать новые кружки:

• ГИТАРА под руководством Juss Kaarepere
  • ГАВАЙСКАЯ ГИТАРА и ритм-группа для учащихся начальных классов - преподаватель Пееп Таймла
  • бас-гитара и поп-джаз фортепиано для учащихся основной школы и гимназии - преподаватель Aндрес Aлару