по-русски

LAUL ja MUUSIKA
Estraadilaulustuudio
Klaveriõpe 
Kitarriõpe 
Viiuliõpe
Ukulele ja rütmipillid UUS!
Basskitarr või pop-jazz klaver UUS!

TANTS
Estraaditantsustuudio Extemp
EXTEMP mudilased
Hip-hop & tänavatants 
Laste tantsustuudio "FORTE" 
Showtants Firework

KUNST
Kujutav kunst - joonistamine, maalimine, graafika. 
Tarbekunst - keraamika, klaas 

MITMESUGUST
Raadiotehnika ja elektroonika  
Kodulugu Veronika Armon (eesti keele baasil)
Avatud maailm (inglise keele baasil)
Arenduse ABC (inglise keele baasil)
Lastejooga

MUDILASTELE
Mudilaste tantsustuudio "FORTE"
Mudilaste tants L/A baasil
Arendusring Veronika Armon (eesti keele baasil)
Arendusring Inna Siispool
Loovusring
Mudilaste kunstiring
Teatriring




Meie aadress:
Lina 8, 10314 Tallinn, Eesti
Reg. kood: 75017403

Telefonid:
662 4022 direktor
662 7268 sekretär - dokumentidega seotud küsimused 
662 7102 administraator - õppetööga seotud küsimused

E-post: info@koplinoortemaja.edu.ee



Kopli Noortemaja töötajad

Jelena Zemenkova

Direktor

+372 662 4022
jzemenkova@koplinoortemaja.edu.ee
Esmaspäeviti vastuvõtt kell 14.00-17.00
Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Milvi Israel

Õppealajuhataja

+372 662 7102

milvi@koplinoortemaja.edu.ee

Riina Olveti

Metoodik-projektijuht

+372 662 7102

riina.olveti@koplinoortemaja.edu.ee

Õnne Žuravljova

Sekretär

+372 662 7268

sekretar@koplinoortemaja.edu.ee

Jelena Novikova

Klaveriõpetaja

+372 662 7102

jelena.novikova@koplinoortemaja.edu.ee

Jana Balakina

Estraadilaulu õpetaja

+372 662 7102
jana.balakina@koplinoortemaja.edu.ee

Margit Tisler Viiuliõpe +372 662 7102
margit.tisler@koplinoortemaja.edu.ee
Peep Taimla Pilliõppe õpetaja

 +372 662 7102
peep.taimla@koplinoortemaja.edu.ee

Andres Alaru Muusikaõpetaja

+372 662 7102

andres.alaru@koplinoortemaja.edu.ee

Olga Saltõkova

Tantsustuudio "Extemp" õpetaja

+372 662 7102

olga.saltokova@koplinoortemaja.edu.ee

 Julia Aare muusikaõpetaja

+372 662 7102

julia.aare@koplinoortemaja.edu.ee

Signe Suviste

Kunstiõpetaja

+372 662 7102

signe.suviste@koplinoortemaja.edu.ee

Jelena Voronova

Kunstiõpetaja

+372 662 7102

jelena.voronova@koplinoortemaja.edu.ee

Jelena Fortunova

Tantsu õpetaja

+372 662 7102

jelena.fortunova@koplinoortemaja.edu.ee

Tatjana Druzkova

Raadiotehnika õpetaja

+372 662 7102

tatjana.druzkova@koplinoortemaja.edu.ee

Juss Kaarepere

Kitarri õpetaja

+372 662 7102

juss.kaarepere@koplinoortemaja.edu.ee

Veronika Armon

Mudilaste arendusringi õpetaja

+372 662 7102

veronika.armon@koplinoortemaja.edu.ee

Inna Siispool

Mudilaste arendusringi õpetaja

+372 662 7102

inna.siispool@koplinoortemaja.edu.ee

Valentina Šatskaja

Anglistica õpetaja

+372 662 7102

valentina.shatskaja@koplinoortemaja.edu.ee

Olesja Kazeko

Tantsuõpetaja

+372 662 7102

olesja.kazeko@koplinoortemaja.edu.ee

Veera Kudrina Arendusringi õpetaja

+372 662 7102

veera.kudrina@koplinoortemaja.edu.ee

Tarmo Luugus

Tehnik

+372 662 7102

tarmo.luugus@koplinoortemaja.edu.ee

Razina Mihaltšenko

administraator

+372 662 7102

info@koplinoortemaja.edu.ee

Tatjana Maksimova

administraator

+372 662 7102

tatjana.maksimova@koplinoortemaja.edu.ee

Anatoly Grushevskiy

Remonditööline

+372 662 7102

info@koplinoortemaja.edu.ee

Olga Koroleva

Koristaja

+372 662 7102

info@koplinoortemaja.edu.ee

Andrei Koptjajev

Majahoidja

+372 662 7102

info@koplinoortemaja.edu.ee

 


Uudised

Ootame teid meie huviringidesse!

  Huviringi vastuvõtuks täitke avaldusevorm valitud ringi lehel.

 


Teated

Igal lapsel oma pill

"Märka ja aita"


Meie koostööpartnerid