по-русски

LAUL ja MUUSIKA
Estraadilaulustuudio
Klaveriõpe 
Kitarriõpe 
Viiuliõpe UUS!

TANTS
Estraaditantsustuudio Extemp
EXTEMP mudilased
Hip-hop & tänavatants 
Laste tantsustuudio "FORTE" 
Showtants Firework

KUNST
Kujutav kunst - joonistamine, maalimine, graafika. 
Tarbekunst - keraamika, klaas 
Meisterdamine, disain ja loodusteadus UUS!

MITMESUGUST
Massaažiõpe
Raadiotehnika ja elektroonika  
Kodulugu
Avatud maailm (inglise keele baasil)
Arenduse ABC inglise keele baasil
Lastejooga

MUDILASTELE
Mudilaste tantsustuudio "FORTE"
Arendusring Veronika Armon
Arendusring Inna Siispool
Loovusring
Mudilaste kunstiring
Teatriring




Meie aadress:
Lina 8, 10314 Tallinn, Eesti

Telefonid:
662 4022 direktor
662 7268 sekretär - dokumentidega seotud küsimused 
662 7102 administraator - õppetööga seotud küsimused

E-post: info@koplinoortemaja.edu.ee



Kopli Noortemaja töötajad

Jelena Zemenkova

Direktor

+372 662 4022
jzemenkova@koplinoortemaja.edu.ee
Esmaspäeviti vastuvõtt kell 14.00-17.00
Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Milvi Israel

Õppealajuhataja

+372 662 7102

milvi@koplinoortemaja.edu.ee

Riina Olveti

Metoodik-projektijuht

+372 662 7102

riina.olveti@koplinoortemaja.edu.ee

Õnne Žuravljova

Sekretär

+372 662 7268

sekretar@koplinoortemaja.edu.ee

Jelena Novikova

Klaveriõpetaja

+372 662 7102

jelena.novikova@koplinoortemaja.edu.ee

Julia Lentsman

Estraadilaulu õpetaja

+372 662 7102
julia.lentsman@koplinoortemaja.edu.ee

Margit Tisler Viiuliõpe +372 662 7102
margit.tisler@koplinoortemaja.edu.ee
Peep Taimla Estraadilaulu õpetaja ja pilliõppe õpetaja

 +372 662 7102
peep.taimla@koplinoortemaja.edu.ee

Zahhar Jakuštšenko Tehnikaring

+372 662 7102

zahhar.jakustsenko@koplinoortemaja.edu.ee

Olga Saltõkova

Tantsustuudio "Extemp" õpetaja

+372 662 7102

olga.saltokova@koplinoortemaja.edu.ee

 Julia Aare muusikaõpetaja

+372 662 7102

julia.aare@koplinoortemaja.edu.ee

Signe Suviste

Kunstiõpetaja

+372 662 7102

signe.suviste@koplinoortemaja.edu.ee

Jelena Voronova

Kunstiõpetaja

+372 662 7102

jelena.voronova@koplinoortemaja.edu.ee

Jelena Fortunova

Tantsu õpetaja

+372 662 7102

jelena.fortunova@koplinoortemaja.edu.ee

Tatjana Druzkova

Raadiotehnika õpetaja

+372 662 7102

tatjana.druzkova@koplinoortemaja.edu.ee

Irina Linnik

Massaaži õpetaja

+372 662 7102

irina.linnik@koplinoortemaja.edu.ee

Veronika Armon

Mudilaste arendusringi õpetaja

+372 662 7102

veronika.armon@koplinoortemaja.edu.ee

Inna Siispool

Mudilaste arendusringi õpetaja

+372 662 7102

inna.siispool@koplinoortemaja.edu.ee

Valentina Šatskaja

Anglistica õpetaja

+372 662 7102

valentina.shatskaja@koplinoortemaja.edu.ee

Olesja Kazeko

Tantsuõpetaja

+372 662 7102

olesja.kazeko@koplinoortemaja.edu.ee

 

Breiktantsuringi õpetaja

 +372 662 7102

@koplinoortemaja.edu.ee

Marina Diyachenko

Disainiringi õpetaja

+372 662 7102

marina.shatskaja@koplinoortemaja.edu.ee

Veera Kudrina Arendusringi õpetaja

+372 662 7102

veera.kudrina@koplinoortemaja.edu.ee

Tarmo Luugus

Tehnik

+372 662 7102

tarmo.luugus@koplinoortemaja.edu.ee

Razina Mihaltšenko

administraator

+372 662 7102

info@koplinoortemaja.edu.ee

Tatjana Maksimova

administraator

+372 662 7102

tatjana.maksimova@koplinoortemaja.edu.ee

Anatoly Grushevskiy

Remonditööline

+372 662 7102

info@koplinoortemaja.edu.ee

Olga Koroleva

Koristaja

+372 662 7102

info@koplinoortemaja.edu.ee

Andrei Koptjajev

Majahoidja

+372 662 7102

info@koplinoortemaja.edu.ee

 


Uudised
2018.a. on Eesti Vabariigi 100.juubelit ja Tallinna Kopli Noortemaja 35.sünnipäeva tähistav aasta!
 

 Kopli noortemaja tantsijate ja lauljate esinemine õunafestivalil Arsenali Keskuses 29.septembril kell 13.30


  Ootame teid meie huviringidesse!

  Huviringi vastuvõtuks täitke avaldusevorm valitud ringi lehel.


 2018/2019. õppeaastal alustavad uued huviringid:

  •  viiuliõpe
  •  leiutamine,disain
  •  meisterdamine,loodus
  •  muusika ja lauluring
  •  loovtants
  •  lego,loogika

 


Teated

Igal lapsel oma pill

"Märka ja aita"


Meie koostööpartnerid