по-русски

LAUL ja MUUSIKA
Estraadilaulustuudio
Klaveriõpe 
Kitarriõpe 
Rütmi- ja lauluring UUS!

TANTS
Estraaditantsustuudio Extemp
Estraaditantsustuudio Extemp mudilased UUS!
Hip-hop & tänavatants 
Breiktants 
Laste tantsustuudio "FORTE" 
Showtants Firework UUS!

KUNST
Kujutav kunst 
Tarbekunst 
Meisterdamine ja disain UUS!

MITMESUGUST
Massaažiõpe
Raadiotehnika ja elektroonika  
Kodulugu
Avatud maailm UUS!
Arenduse ABC UUS!
Neurojooga UUS!

MUDILASTELE
Mudilaste tantsustuudio "FORTE"
Arendusring Veronika Armon
Arendusring Inna Siispool
Loovusring
Mudilaste kunstiring
Teatriring




Meie aadress:
Lina 8, 10314 Tallinn, Eesti

Telefonid:
662 4022 (direktor)
662 7268 (sekretär)
662 7102 (administraator)

E-post: info@koplinoortemaja.edu.ee



Kopli Noortemaja töötajad

Jelena Zemenkova

Direktor

+372 662 4022
jzemenkova@koplinoortemaja.edu.ee
Esmaspäeviti vastuvõtt kell 14.00-17.00
Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Milvi Israel

Õppealajuhataja

+372 662 7102

milvi@koplinoortemaja.edu.ee

Riina Olveti

Metoodik-projektijuht

+372 662 7102

riina.olveti@koplinoortemaja.edu.ee

Õnne Žuravljova

Sekretär

+372 662 7268

sekretar@koplinoortemaja.edu.ee

Jelena Novikova

Klaveriõpetaja

+372 662 7102

jelena.novikova@koplinoortemaja.edu.ee

Yana Balakina

Estraadilaulu õpetaja

+372 662 7102
jana.balakina@koplinoortemaja.edu.ee

Peep Taimla Estraadilaulu õpetaja ja pilliõppe õpetaja

 +372 662 7102
peep.taimla@koplinoortemaja.edu.ee

Olga Oja Rütmi- ja lauluringi õpetaja

+372 662 7102

olga.oja@koplinoortemaja.edu.ee

Olga Saltõkova

Tantsustuudio "Extemp" õpetaja

+372 662 7102

olga.saltokova@koplinoortemaja.edu.ee

Anita Kurõljova Tantsustuudio Korellon õpetaja

+372 662 7102

anita.kuroljova@koplinoortemaja.edu.ee

Signe Suviste

Kunstiõpetaja

+372 662 7102

signe.suviste@koplinoortemaja.edu.ee

Jelena Voronova

Kunstiõpetaja

+372 662 7102

jelena.voronova@koplinoortemaja.edu.ee

Jelena Fortunova

Tantsu õpetaja

+372 662 7102

jelena.fortunova@koplinoortemaja.edu.ee

Tatjana Druzkova

Raadiotehnika õpetaja

+372 662 7102

tatjana.druzkova@koplinoortemaja.edu.ee

Irina Linnik

Massaaži õpetaja

+372 662 7102

irina.linnik@koplinoortemaja.edu.ee

Veronika Armon

Mudilaste arendusringi õpetaja

+372 662 7102

veronika.armon@koplinoortemaja.edu.ee

Inna Siispool

Mudilaste arendusringi õpetaja

+372 662 7102

inna.siispool@koplinoortemaja.edu.ee

Valentina Šatskaja

Anglistica õpetaja

+372 662 7102

valentina.shatskaja@koplinoortemaja.edu.ee

Olesja Kazeko

Tantsuõpetaja

+372 662 7102

olesja.kazeko@koplinoortemaja.edu.ee

Kirill Šarõi

Breiktantsuringi õpetaja

 +372 662 7102

kirill.saroi@koplinoortemaja.edu.ee

Marina Diyachenko

Disainiringi õpetaja

+372 662 7102

marina.shatskaja@koplinoortemaja.edu.ee

Veera Kudrina Arendusringi õpetaja

+372 662 7102

veera.kudrina@koplinoortemaja.edu.ee

Tarmo Luugus

Tehnik

+372 662 7102

tarmo.luugus@koplinoortemaja.edu.ee

Razina Mihaltšenko

administraator

+372 662 7102

info@koplinoortemaja.edu.ee

Tatjana Maksimova

administraator

+372 662 7102

tatjana.maksimova@koplinoortemaja.edu.ee

Anatoli Gruševski

Remonditööline

+372 662 7102

info@koplinoortemaja.edu.ee

Olga Koroleva

Koristaja

+372 662 7102

info@koplinoortemaja.edu.ee

Viktoriia Melnichenko

Majahoidja

+372 662 7102

info@koplinoortemaja.edu.ee

 


Uudised

 Järgmise õppeaasta ringide komplekteerimine algab 1. maist. Huviringi vastuvõtuks täitke avaldusevorm valitud ringi lehel.

LINNALAAGER 2017

Toimub: 7.-20.juunil lastele vanuses 7-13 aastat.

Maksumus 110 eurot. Registreerimine kohapeal.

Info tel 6627 102.

Täida ära avaldus ja saada digitaalallkirjastatult sekretar@koplinoortemaja.edu.ee

Avaldus tõmba siit.

2017/2018 õppeaastal alustavad uued huviringid:

 


Teated

"Märka ja aita"


Meie koostööpartnerid