по-русски

LAUL ja MUUSIKA
Estraadilaulustuudio
Klaveriõpe 
Kitarriõpe 
Rütmi- ja lauluring UUS!

TANTS
Estraaditantsustuudio Extemp
Estraaditantsustuudio Extemp mudilased UUS!
Hip-hop & tänavatants 
Breiktants 
Laste tantsustuudio "FORTE" 
Showtants Firework UUS!

KUNST
Kujutav kunst 
Tarbekunst 
Meisterdamine ja disain UUS!

MITMESUGUST
Massaažiõpe
Raadiotehnika ja elektroonika  
Kodulugu
Avatud maailm UUS!
Arenduse ABC UUS!
Neurojooga UUS!

MUDILASTELE
Mudilaste tantsustuudio "FORTE"
Arendusring Veronika Armon
Arendusring Inna Siispool
Loovusring
Mudilaste kunstiring
Teatriring
Meie aadress:
Lina 8, 10314 Tallinn, Eesti

Telefonid:
662 4022 (direktor)
662 7268 (sekretär)
662 7102 (administraator)

E-post: info@koplinoortemaja.edu.ee ARHIIV

Tantsustuudiol EXTEMP läks jälle hästi

Extemp keskmine ja vanem rühm osalesid 28.mail Tartus tantsufestivali "Kuldne Karikas" finaalis. Tantsijad esinesid hästi ja said taas head tulemused. Keskmine grupp sai 3. koha tantsuga "ERILISED"  ja vanem grupp sai 5. koha tantsuga "Street Voices". Palju, palju õnne! Tublid olete!

See oli EXTEMP-i selle õppeaasta viimane esinemine. Nüüd ootame kõiki meie tantsijaid tagasi sügisel. Rõõmsa meelega võtame vastu ka uusi õpilasi! 

Lisatud: 30.05.2016


Õppeaasta pidulik lõpetamine

Esmaspäeval, 30.mail algusega 16.00 toimub Kopli Noortemajas 2015.-2016. õppeaasta pidulik lõpetamine. Direktor Jelena Zemenkova tunnustab parimaid õpilasi, töötajaid ja lapsevanemaid kiituskirjade ja tänukirjadega. Lõpetajatele antakse kätte lõputunnistused.

Esinevad klaveriklassi õpilased, Dea Kask ja Ketrin Viigant ning kitarri trio. 

Lisatud: 27.05.2016


 

Joonistusvõistlustel läks edukalt

Tallinna Looduskaitse Selts korraldas joonistusvõistluse, mis oli pühendatud merekultuuri aastale. Teemadeks olid „Läänemeri – kodumeri”, „Meres on elu” ja „Meri võtab ja meri annab”. Näitus  toodud tööde paremikust on avatud Eesti Rahvusraamatukogu 6.korruse galeriis. Võistlusele laekus 127 tööd 12 koolist.

Tallinna Kopli Noortemajast osutusid parimaiks Indrek-Eldar Korjus, Anna Perštuk ja Aleksandra Samal (juhendajad Signe Suviste ja Jelena Voronova). 

Tallinna Loomaaed korraldas joonistusvõistluse "Päästame jääkaru", millest võtsid osa ka meie kunstiringide lapsed. Võistluse 120 osaleja 1000-st tööst valiti näitusele 80. Nende hulgas oli väljas 3 meie õpilaste tööd. Õpetaja Jelena Voronova õpilane KATRIN VUKS saavutas võistlusel tubli II koha.

Vaata pilte siit.

Lisatud: 16.05.2016


Tallinna Kopli Noortemaja maikuu kontserdid

Laupäeval, 14.mail andsid Kopli noortemaja väikesd ja suured esinejad 2 toredat kontserti. Esimene neist toimus kell 10 hommikul Stroomi ranna-alal välilaval Põhja-Tallinna päeval. Esinesid laulusolistid õpetajate Jana Balakina ja Anton Ivanovi lauluklassist, mudilaste tantsustuudio FORTE, tantsustuudio Korellon, hip-hop-i rühm ja tantsusolist Ketrin Vigant.

Teine kontsert toimus kell 13.00 Lindakivi Kultuurikeskuses, kus tantsustuudio EXTEMP näitas kogu oma tantsude paremikku. Lisaks neile esinesid ka Kopli noortemaja hip-hop-i rühm ja külalisena laulusolist Arina. Oli fantastiline etendus.

EXTEMP tegutseb juba pea 15 aastat tema looja ja kunstilise juhi Olga Saltõkova käe all. Vanemat rühma juhendab õpetaja Olesja Kazeko.

Neljapäeval, 26.mail algusega kell 18.00 toimub Kopli noortemaja suur kevadkontsert "MERE LAPSED" Salme Kultuurikeskuses. Olete oodatud!

Lisatud: 16.05.2016Tantsustuudio EXTEMP rahvusvahelisel tantsuvõistlusel "Best Show"

Kolmapäeval, 4.mail  osales tantsustuudio Extemp vanem rühm Riias suurel rahvusvahelisel  tantsuvõistlusel "Best Show". Nende reis oli lõbus, nauditav ja tulemuslik! 40-st esitatud kavast sai Extemp-i tants "Street Voices" 6.koha. Tantsurühma juhendab Olesja Kazeko.    Õnnitleme!

Vaata pilte siit.

Lisatud: 06.05.2016


Mudilased tegid teatrit

Kolmapäeval, 4.mai õhtul toimus meie saalis väike luulekonkurss, kus mudilaste arendusringi lapsed esitasid luuletusi ja laule kevadest õpetaja Inna Siispoole juhendamisel. Peale seda said nad kaasa elada aga kahele toredale etendusele õpetaja Veera Kudrina pisikeste teatriringi õpilaste esituses. 

Vaata pilte siit.

Lisatud: 05.05.2016


EXTEMP tantsib "Kuldse Karika" finaalis

Märtsikuus toimunud tantsufestivali "Kuldne Karikas" Tallinna piirkonna eelvoorust pääsesid finaali tantsustuudio EXTEMP keskmine ja vanem rühm, kes võistlevad 28.-29.mail Tartus EMÜ Spordihoones "Kuldse Karika" finaalis.

Hoiame neile taas kord pöialt!

Lisatud: 27.04.2016


AITÄH TALGULISTELE!

Laupäeval, 23.aprillil toimunud kevadtalgutel osalesid ka meie õpilased. Tänuks kõigi ühisele tööle on meil jälle puhas ja kaunis Stroomi ranna- ning pargiala.

Lisatud: 25.04.2016


IV Põhja-Tallinna lasteaedade laste loomingu festival

"Kevad on käes"

Reedel, 22. aprillil toimus Salme Kultuurikeskuses IV Põhja-Tallinna lasteaedade laste loomingu festival „Kevad on käes“. Festivali läbiv teema oli „Euroopa Liidu rahvas ja nende kultuur“. Külalisesinejana teiste seas astus lavale ka meie lastetantsustuudio "Forte".

Lisatud: 25.04.2016


EXTEMP andis endast parima ja tuli tagasi võiduga

16.-17.aprillil korraga kahes piirilinnas Valgas ja Valkas toimunud rahvusvahelisel tantsufestivalil Bordertown Beat esines väga hästi meie tantsustuudio EXTEMP vanem rühm, kes saavutas festivalil esikoha.

Palju, palju õnne!

Lisatud: 18.04.2016


Vilistlaste päev Kopli noortemajas 

Laupäeval, 9.aprillil toimus põnev ja südamlik kohtumine Kopli noortemajas. Tänased õpilased ja õpetajad said kokku noortemajas õppinud vilistlastega. Kohale olid tulnud väga erinevate huvialade esindajad. Lapsena õpitud huviala oli ühel või teisel moel mõjutanud nende edasist elu ja valikuid. Nad olid rahuolevad ja tänulikud, sest olid saavutamas oma elus soovitud eesmärke. 
 
Loe edasi siit.
 
Tallinna Kopli Noortemaja vilistlased õpetajatega.
 
Vaata pilte siit.
 
Lisatud: 11.04.2016

Tantsustuudio EXTEMP ja hip-hop-i tantsijad taas edukad

Extemp kaks rühma esinesid 2.aprillil tantsukonkursi "KOOLITANTS 2016" finaalis ja tulid tantsuga "Hinge monoloog" vabatantsu kategoorias nominendiks.

3.aprillil osales Extemp keskmine ja vanem grupp rahvusvahelisel võistlusel North European Championships 2016, kus saavutati tantsuga "Street voices" I koht, tantsuga "Hinge monoloog" I koht, tantsuga "Erilised" II koht ja soolotantsus tuli Ketrin Vigant 4.kohale. Palju õnne!

Vaata pilte siit.

Lisatud: 04.04.2016


Vilistlaste päev Kopli noortemajas 

Laupäeval, 9.aprillil algusega 12.00 toimub vilistlaste päev, kus praegused õpilased ja õpetajad kohtuvad Kopli noortemajas õppinud oma valdkonnas tugevateks tegijateks kasvanud vilistlastega. Kätt on võimalik ka ise proovida kunsti ja tehnika töötoas ning tantsimist tantsutunnis vilistlase ja praeguse õpetaja Anita Kurõljova juhendamisel.

Lisatud: 04.04.2016


Tantsustuudio "FORTE" festivalil "Balti noodid 2016"

Laupäeval, 26.märtsil esinesid Kopli noortemaja laste tantsustuudio "Forte" väikesed tantsijad Rahvuskultuuride Ühenduste Liidu "LÜÜRA" poolt korraldatud laste loomingu festivalil "Balti noodid 2016" Lindakivi kontserdisaalis.

Lisatud: 29.03.2016


 Kunstikonkurss "Merelinn Tallinn"

Neljapäeval, 24.märtsil toimus Tallinna Kopli Noortemajas ringidevaheline kunstikonkurss "Merelinn Tallinn".  Osales 14  võistkonda ligi 70 õpilasega kunsti- ja tarbekunsti ringidest, samuti tantsustuudiotest "Extemp", "Forte" ja "Korellon", disainiringist, klaveri-, koduloo-, hip-hop-i ja anglistika ringidest.Töö teostamise tehnika võis iga rühm vabalt valida. Aega oli 2 tundi. 

Valminud tööd said üllatuslikult värvikad ja kaunid, nii et žüriil ei olnud kerge võitjat välja selgitada. Otsustati esile tuua mitmed eripreemiat väärivad tööd. Tunnustati aga  kõiki osalejad. Töödest on välja pandud kaunis näitus noortemaja seintel. Tulge vaatama!

Vaata pilte siit.

Lisatud: 24.03.2016


 Mudilased andsid ülelinnalisel konkursil 

"Eesti keele kaunis kõla" uhke etenduse 

Tallinna linnaosade eelvoorudesse registreerus 92-st Tallinna haridusasutusest kokku 245 väikest etlejat, kellest lõppvooru valiti 30 tublimatest tublimat. 

Lõppvoorus, mis toimus emakeelepäeval, 14.märtsil Estonia Talveaias, osutusid parimateks etlejateks MIA MIRELL KÜTT Tallinna Lasteaiast Pallipõnn, MARTIN POTSEPP Pirita Kose Lasteaiast, DAANIEL- MARKUS PAJUPUU Tallinna Kiisupere Lasteaiast, SANDER PELLO Tallinna Männiku Lasteaiast ja MARTA BRITTA PÕDER Tallinna Lasteaiast Männimudila.

Publikut vaimustasid kõigi esinejate siirus ja emotsionaalsus, mida oskuslikult kuulajatega jagati. Täname kõiki konkursil osalejaid!

Vaata pilte siit.

Lisatud: 15.03.2016


Tantsustuudio EXTEMP on võistlushoos

Kopli noortemaja estraaditantsustuudio Extemp vanem rühm tuli kavaga "Street Voices" tantsufestivalilt "Kuldne karikas" tagasi "POWER" eripreemiaga!

Edasi esineb Extemp kahe rühmaga 2.aprillil tantsukonkursi "KOOLITANTS 2016" finaalis Jõhvi Kontserdimajas!

Lisaks sellele osalevad Extemp keskmine ja vanem grupp 4 kavaga kahel rahvusvahelisel võistlusel: 2.-3.aprillil toimuval North European Championships 2016 ja 12.-13.aprillil toimuval 11. Baltic Cup-il. Eelmisel aastal võitsid kuldse karika Extemp-i vilistlased.
Soovime oma noortele tantsijatele taas edukaid esinemisi ja hoiame pöialt!

Lisatud: 11.03.2016Kopli Noortemaja eestvõttel toimub 

XIII ülelinnaline koolieelikute etlemiskonkurss

"Eesti keele kaunis kõla"

Põhja-Tallinna eelvoor toimus 4.märtsil Eesti Lastekirjanduse Keskuses, kus esitasid luuletusi 25 väikest etlejat. Žürii hindas parimaiks luuletuste esitajaiks Nele Viigimäe (Lasteaed "Kelluke"), Karolin Kase (Lasteaed Pääsupesa), Maarit Vähi ja Mirelle Vähi (mõlemad Kopli Lasteaiast).

Neil lastel on võimalus veel kord üles astuda konkursi lõppvoorus, mis toimub emakeele päeval 14.märtsil kell 18.00 Estonia Talveaias.

Vaata pilte siit.

 

Lisatud: 04.03.2016


 

Meie kollektiivid festivalil „KOOLITANTS 2016“  

27.-28.veebruaril esinesid festivali „KOOLITANTS 2016“ Tallinna piirkondlikus voorus hästi meie laste tantsustuudio „FORTE“ rühmad mudilaste- ja lastetantsude kategooriates (juhendaja Jelena Fortunova) ning estraaditantsustuudio „EXTEMP“ rühmad estraadi-, vabatantsu, show- ja tänavatantsu kategooriates (juhendajad Olga Saltõkova ja Olesja Kazeko).

Tantsustuudiost EXTEMP pääsesid finaali 2 rühma: keskmine rühm estraaditantsu kategoorias kavaga "Erilised" ja vanem rühm tantsuga "Hinge monoloog". Õnnitleme!

Vaata pilte siit.

Lisatud: 29.02.2016


Eesti Vabariigi 98.aastapäevale pühendatud kontsert

Esmaspäeval, 22.veebruaril toimus Kopli noortemaja saalis pidulik ja kaunis kontsert, mis oli pühendatud Eesti Vabariigi 98.aastapäevale. Esinesid noortemaja mudilased, laulu- ja tantsuringide õpilased ning klaveriklassi noored pianistid.

Vaata pilte siit.

Lisatud: 25.02.2016


Rahvusvaheline vokaalifestival - konkurss SÕPRUS

II Rahvusvahelisel laste- ja noorte vokaalifestival-konkursil SÕPRUS, mis toimus 12.-13.veebruaril Tallinnas, osales edukalt Kopli noortemaja lauluõpetaja ANTON IVANOV pälvides III preemia laureaadi tiitli. Õnnitleme!

Lisatud: 16.02.2016


Festival „KOOLITANTS 2016“ läheneb

Festivali „KOOLITANTS 2016“ Tallinna piirkondlikus voorus 27.-28.veebruarilesinevad Kopli noortemajast laste tantsustuudio „FORTE“ rühmad mudilaste- ja lastetantsude kategooriates (juhendaja Jelena Fortunova) ning estraaditantsustuudio „EXTEMP“ rühmad estraadi-, vabatantsu, show- ja tänavatantsu kategooriates (juhendajad Olga Saltõkova ja Olesja Kazeko).

Tantsustuudio „EXTEMP“ keskmisel ja vanemal rühmal seisab 12.-13.märtsil ees osalemine tantsufestivalil „Kuldne karikas“ Salme Kultuurikeskuses.

Hoiame pöialt kõigile meie väikestele ja suurtele tantsijatele!

Lisatud: 15.02.2016


Eesti Vabariigi 98.aastapäevale pühendatud kontsert

Esmaspäeval, 22.veebruaril algusega 17.30 toimub Kopli noortemaja saalis pidulik kontsert, mis on pühendatud Eesti Vabariigi 98.aastapäevale. Esinevad noortemaja mudilased, laulu- ja tantsuringide ning klaveriklassi õpilased. Olete oodatud! 

Lisatud: 10.02.2016


Inimese kõige parem sõber – KOER

Sel aastal tähistame sõbrapäeva reedel, 19.veebruaril algusega 15.00 Kopli noortemaja saalis. Meile tulevad külla koertekooli LEADER kasvandikud – erinevat liiki dresseeritud koerad, kes näitavad oma oskusi treener Natalja Garatsenko juhendamisel. Saame teada, kuidas tuleb koeri õpetada ja kasvatada ning kui hästi veab, saame mõnegi koeraga lähemalt tuttavaks. 

Tulge vaatama!

Lisatud: 10.02.2016


Kunstinäitus sõpradelt

Alates 12.veebruarist on Kopli noortemaja fuajees eksponeeritud meie sõprade, Riia Laste- ja Noortekeskuse "ALTONA" kunstiringide õpilaste tööd.

Lisatud: 10.02.2016


 Tähistame vastlapäeva

Teisipäeval, 9.veebruaril tähistame koos vastlapäeva. Jalutame kella kolmeks päeval noortekeskuse juurde, kus teeme vastlasõitu hobuse ja kaarikuga. Tutvume vastlapäeva traditsioonidega, lahendame vastlaviktoriini ning õpime tegema vurri. Kõige lõpuks ootab meid magus vastlakukkel ja kuum tee.

Lisatud: 04.02.2016 


 

Klaveriõpilaste minifestivalil Kullos

30.-31.jaanuaril toimus huvikeskuses "Kullo" 7. korda klaveriõpilaste minifestival MITt/MU/u/S. Parimate seas oli  Kopli Nortemaja 11-aastane  õpilane Elis Künnapuu, kes esines vabas stiilis palaga "Kevadmeeleolu". Ansamblimängus tõsteti esile Elist koos  õpetaja Jelena Novikovaga. Nad mängisid klaveripala "Do-re-mi".

Lisatud: 01.02.2016 


 

Meie õues valmis kelgumägi

Laupäeval, 23.jaanuaril oli meie hoov rahvast täis. Tuli nii suuri kui väikeseid inimesi: lapsed, kellel kelgud kaasas ja emmed - issid koos lumelabidatega. Kõigil oli suur soov rajada meie hoovi ehtne kelgumägi. Traktor oli eeltöö teinud, nüüd jäi tuua kelkudega mäe otsa lund juurde ja mägi kelgutamisega siledaks sõita. Ühisest tegutsemisest tunti suurt rõõmu ja kelgumägi saigi valmis. Kui töö oli tehtud, ootas meid kõiki majas soe tee ja kringel!

Lisatud: 25.01.2016 


Estraaditantsustuudio Korellon alustas taas!

Peale väikest pausi alustas taas õppetegevust estraaditantsustuudio Korellon. Juhendaja/õpetaja on Anita Kurõljova, kes ise on selle stuudio vilistlane. 12 aastat tantsuõpet meie stuudios ja edasised õpingud Tallinna Balletikoolis on andnud noorele õpetajale mitmekülgse kogemuse, mida ta  soovib nüüd oma õpilastele edasi anda.

Veel infot siit.

 

Lisatud: 18.01.2016 


HEI, HEAD INIMESED!

Teeme oma õue toreda kelgumäe!

Tulge laupäeval, 23. jaanuaril kell 12.00 meie hoovi liumäge rajama!

Kui töö on tehtud, ootab meid majas sees soe tee ja kringel!

Lisatud: 18.01.2016


Etendus mudilastele "Nukuke"

Neljapäeval, 7.jaanuaril toimus  Kopli noortemaja saalis tore etendus mudilastele. Teatriringi lapsed õpetaja Veera Kudrina juhendamisel mängisid vene muinasjuttu "Nukuke". Nagu muinasjuttudes ikka lõppes kõik hästi ja headus võitis kurjuse. Peale etendust said mudilased koos noorte näitlejate ja õpetajatega mängida ka ise mitmeid põnevaid laste- ja liikumismänge.

Lisatud: 08.01.2016 


                                         Jõulud, jõulud...

Teisipäeval, 5.jaanuaril pidasid kunstiringide (juhendaja Jelena Voronova) ja anglistika ringide (juhendaja Valentina Šatskaja) õpilased Kopli noortemaja saalis ühist jõuluõhtut. Lastele räägiti õigeusu jõulude traditsioonidest, näidati multifilmi selle tähtpäeva saamisloost ning lauldi koos traditsioonilisi tähtpäevalisi värsslaule (kaljadkasid). Jõuti arusaamisele, et kõikides kultuurides leidub sarnaseid traditsioone ja kombeid. Lapsed kaunistasid ka jõuluküünlaid, mis saidki neile toredaks kingituseks. Õhtu lõppes ühise teejoomisega.

Lisatud: 07.01.2016 


 

Memme-taadi jõulupidu

Laupäeval,12.detsembril algusega 13.00 peame Kopli noortemajas koos Kopli Seltsi eakatega Memme-taadi jõulupidu. Külla ootame ka linnaosa vanemat Karin Tammemäge.

Külalistele esinevad meie huvikooli kõige väiksemad lauljad mudilaste arendusrühmast, estraaditantsustuudio "EXTEMP" tantsulapsed, laulustuudio solistid ja klaveriklassi ning kitarriõppe õpilased. 

Lisatud: 07.12.2015 


Meie tantsustuudio EXTEMP Stuudio "Joy" juubelikontserdil Valgas

Laupäeval, 5.detsembril esines stuudio EXTEMP vanem rühm oma sõprade - Stuudio "Joy"  20.sünnipäeva pidulikul kontserdil Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses.

Meeleolukas kontsert ja pidu pakkus palju rõõmu kõigile külalistele lähemalt ja kaugemalt. Kõik esinejad tulid koju toreda sünnipäevalapselt saadud tänukirjaga.

Vaata pilte siit.

 

Lisatud: 08.12.2015 


Läti külalised Kopli noortemajas

Neljapäeval, 3.detsembril käisid meil külas sõbrad Riia Laste- ja Noortemajast "ALTONA". Kopli noortemajas toimusid meie õpilastele töötoad läti õpetajate juhendamisel ja läti õpilastele töötuba meie kunstiõpetajate juhendamisel. Külalisetele esines tantsustuudio "EXTEMP". Lisaks sellele osalevad lätlased Tallinnas Põhja-Euroopa suurimal robotivõistlusel "Robotex".

Vaata pilte siit.

 

 

 

 

Lisatud: 04.12.2015


 

"MÄRKA JA AITA"

Kallid õpilased, õpetajad, sõbrad ja tuttavad!

KUTSUME TEID OSALEMA HEATEGEVUSES, MILLE TULU ANNETAME "MÄRKA JA AITA" FONDI. FONDI EESMÄRGIKS ON AIDATA TALLINNA MUNITSIPAALHARIDUSASUTUSTE LAPSI, KES ERINEVATEL PÕHJUSTEL VAJAVAD MATERIAALSET ABI NORMAALSEKS ÕPPETÖÖS OSALEMISEKS.

Lisatud: 30.11.2015


 

Kopli noortemaja õpilaste esinemised Jõulude eel

27.novembril kell 17.45 esinevad Raekoja platsil Jõuluturul mudilaste tantsustuudio FORTE rühmad ja estraadilaulustuudio solistid.

3.detsembril kell 15.00 esinevad Kopli noortemaja saalis estraaditantsustuudio EXTEMP rühmad külalistele Riia Laste ja Noortekeskusest " Altona".

5.detsembril kell 13.30 esinevad  Stroomi Keskuses nende 1.sünnipäeval tantsustuudio FORTE mudilased, estraaditantsustuudio EXTEMP rühmad ja laulustuudio solistid.

12.detsembril kell 13.00 esinevad Kopli noortemaja saalis Memme-taadi Jõulupeol mudilased, klaveriklassi õpilased, tantsustuudio EXTEMP rühmad ja laulustuudio solistid.

17.detsembril  kell 18.00 esineb tantsustuudio EXTEMP vanem rühm Lindakivi Kultuurikeskuses festivalil "DANCE SEASON".

18.detsembril kell 17.45 esinevad Raekoja platsil Jõuluturul kontserdiga estraadilaulustuudio solistid.

22.detsembril kell 18.00 osaleb tantsustuudio EXTEMP Lindakivi Kultuurikeskuses toimuval Jõuluaja heategevuslikul kontserdil "Lootus Sinuga".

Lisatud: 20.11.2015


Kadripäev Eesti Vabaõhumuuseumis

Meie koduloo ja kunstiringi õpilased käisid 24.novembril vabaõhumuuseumis ja said teada, mida üks tõeline kadrisant teadma peab.

Lapsed olid kõik osalised ühest suurest perest, kes käis naabertalu pererahval külas soovides neile tervist, jõudu, rikkust ning muidugi karjaõnne. Lauldi ja tantsiti. Talu perenaisele külalised väga meeldisid ning ta leidis neile komme ja palju häid sõnu.

Lisatud: 25.11.2015 


Jõulu töötoad Tallinna Kopli Noortemajas

Tallinna Kopli Noortemajas toimuvad 27.novembrist  11.detsembrini Jõulu töötoad „USIN PÄKAPIKK“, kus tutvustatakse Jõulude traditsioone ja rahvakombeid läbi isetegemise ja kogemise.

Sinna on oodatud Tallinna koolide algklasside õpilased vanuses 7-11. Rühma suurus töötoas on kuni 15 last.

Töötubades, mida juhendavad Kopli noortemaja õpetajad, saab valmistada jõulukaunistusi ja –kaarte ning  ehtida küünlaid või piparkooke, kuulata jõululugusid ja muinasjutte.

Projekti toetab Tallinna Haridusamet.

Lisatud: 17.11.2015


Heategevuslik kontsert "Südamete soojus"

 

25.oktoobril toimus Lindakivi Kultuurikeskuses 

heategevuslik kontsert "Südamete soojus", milles esinesid ka meie estraaditantsustuudio EXTEMP rühmad (juhendaja Olga Saltõkova).

Heategevuslik kontsert toimus juba teist aastat. Selle korraldas heategevuslik fond "Südamete soojus". Eelmisel aastal koguti kontserdiga ligi 2000 eurot, millega aidati avada Lasnamäe Põhikoolis õppivate erivajadustega laste taastuskeskus.

Ka sel aastal loodetakse kontserdi piletitest kogutud raha eest parandada erivajadustega  laste abistamist. 

Lisatud: 26.10.2015 


Koolivaheaeg algas särtsakalt

Esmaspäeval, 19.oktoobril külastasid estica ja tarbekunsti ringide õpilased Tallinna Kunstkeraamika Tehast. Toimus huvitav ekskursioon ning lisaks sellele said õpilased töötoas ise keraamilisele alusele maalida. Nende tehtud kunstitööd - pliiatsitopsid - lähevad glasuurimisele, siis kõrge kuumusega ahju ja hiljem saavadki lapsed oma kujundatud taiesed endale.

Lisatud: 19.10.2015 


Tule koolivaheajal TASUTA lastetantsu trenni!

E, K, R 14.30 - 16.00

Mängime, tantsime, mõtleme, improviseerime, tunneme rõõmu liikumisest.

Õpetaja: Helle Laanes

tel. 5341 3986 

Võta sõbrad ka kaasa! 

Lisatud: 09.10.2015 

 

Kunsti töötuba koolivaheajal

Kui Sulle meeldib joonistada ja meisterdada, tule koolivaheajal kunsti töötuppa! Tasuta töötuba toimub 22.oktoobril kell 12.00-13.00. Küsi lähemalt tel. 5558 9234.

Õpetaja: Signe Suviste

Lisatud: 12.10.2015 


Meie huviringid käisid põneval näitusel Lennusadamas

Anglistica ja kunstiringide õpilased käisid oma juhendajate Valentina Šatskaja ja Jelena Voronova eestvõttel põneval - USA, Prantsusmaa ja Kanada ühisnäitusel "Võidujooks maailma lõppu", mis jutustab maadeavastamise ajaloo ühest dramaatilisemast peatükist: Lõunapooluse vallutamisest, Norra maadeuurija Roald Amundseni ja Briti mereväeohvitseri R.F.Scotti ekspeditsioonidest.

Lisatud: 12.10.2015 


Kopli Noortemaja õpilaste kontsert sügislaadal 

Laupäeval, 3.oktoobril esinesid meie laulu- ja tantsuringide õpilased Stroomi rannas toimuval sügislaadalal. Publikule pakkusid silmarõõmu mudilaste tantsustuudio FORTE tantsulapsed õpetaja Jelena Fortunova juhendamisel, laulusolistid stuudiost KNM Sergei Panovi juhendamisel, estraaditantsustuudio EXTEMP õpilased Olga Saltõkova juhendamisel ja meie uus tänavatantsuring Olesja Kazeko juhendamisel. Kontsert oli tempokas ja mitmekesine ning pealtvaatajad elasid meie esinejatele toredasti kaasa.

Lisatud: 05.10.2015 


EXTEMP  Riias läti koolinoorte laulu- ja tantsupeol 

Kopli Noortemaja estraaditantsustuudio EXTEMP külastas Riia Laste LoominguMaja „Altona“ kutsel 6.juunist 12. juunini Riias toimunud läti koolinoorte 11-ndat laulu- ja tantsupidu. Meie tantsijatele jäi väga hea mulje laulu- ja tantsupeo organiseerimisest, tähelepanust kõigile osalejatele ja unustamatust peo atmosfäärist. Võimsaima  mulje jättis laulu- ja tantsupeo lõpukontserdi peaproovi nägemine ja osalemine koos teiste väliskülalistega peo lõpuüritusel.

Esineti erinevates kohtades Riia linnas – Riia Ülikoolis, Vermanise pargis, „Altona“ keskuses ja Riia Lidos. Vabal ajal, mida oli küll vähe, käidi ekskursioonidel, külastati Riia loomaaeda, kunstimuuseumi, Rundale lossikompleksi ja palju muud. EXTEMP tänab kõiki, kes sellele suurepärasele võimalusele kaasa aitasid!

Vaata pilte galeriist.

Lisatud: 22.09.2015


29.09.2015 kell 18.00-19.00 Tallinna Kopli Noortemaja lastevanemate üldkoosolek

PÄEVAKORD:

 1. Huviringide tutvustus – Milvi Israel
 2. Huvikooli astumisega ja lahkumisega seotud dokumentide vormistamine – Jelena Zemenkova    
 3. Hoolekogu töö -  Milvi Israel
 4. Hoolekogu liikmete valimine (valitakse lastevanemate esindaja)  – Jelena Zemenkova 

Huvikooli hoolekogusse kandideerida soovijatel palume saata oma sooviavaldused e-postile jzemenkova@koplinoortemaja.edu.ee  hiljemalt 25.09.2015a. 

Samale e-postile saab eelnevalt saata ka huvikooli tööd puudutavaid küsimusi. 

Lisatud: 17.09.2015


Näitus Kännukuke Raamatukogus

Alates 15.septembrist on Kännukuke  Raamatukogus võimalik näha Kopli Noortemaja kunstiringide uut näitust „Kirev maailm“. Sel korral eksponeeritakse fantaasiaküllaseid portreid. Kunstiringe juhendab õpetaja Jelena Voronova.

Lisatud: 16.09.2015


Teabe- ja tegudepäev
„Turvaline kooliaasta“ Stroomi rannas

Kopli Noortemaja korraldas laupäeval, 5.septembril Stroomi rannas juba  XII korda kooliaasta algust tähistava teabe- ja tegudepäeva „Turvaline kooliaasta“. 

Programmis olid meisterdamistoad, spordivõistlused ja osavusmängud. Räägiti kodus või kooliteel ette tulevatest ohtudest ja nende ennetamisest. Jagati infot huviringide tööst Tallinna huvikoolides ja vaba aja sisustamise võimalustest. Välilaval toimus Tallinna huvikoolide õpilaste mitmekesine ja kaasahaarav kontsert. Kasulikku teavet ning põnevaid tegevusi jätkus kogu päevaks.

Täname koostööpartnereid ja toetajaid: Tallinna Haridusamet, Põhja-Tallinna Valitsus, Mustamäe Laste Loomingu Maja, Huvikeskus KULLO, Kanutiaia Noortemaja, Nõmme Noortemaja, Päästeameti Põhja päästekeskus, Maanteeamet, Maxima Eesti, AGA Eesti AS jt

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >>
näita kõik

 

Lisatud: 07.09.2015Õppeaasta pidulik lõpetamine

Neljapäeval, 28.mail algusega 17.00 toimus Kopli Noortemajas 2014.-2015. õppeaasta pidulik lõpetamine. Kopli Noortemaja direktor Jelena Zemenkova tunnustas parimaid õpilasi, lapsevanemaid, töötajaid ja hoolekogu liikmeid kiituskirjade, tänukirjade ning kuld- ja hõbemärkidega. Lõpetajatele anti kätte lõputunnistused. Esinesid väikesed arendusringi laululapsed, klaveriklassi õpilased ja laulustuudio solistid. 

Lisatud: 28.05.2015


Tantsustuudio EXTEMP "Kuldse Karika" finaalis

Tantsustuudio EXTEMP jõudis üleriigilise tantsufestivali "Kuldne karikas" finaali.  Keskmine rühm pälvis karaktertantsu nominatsioonis "noored 1" tantsuga "Kuplid" III koha ning EXTEMP + eripreemia Serbia tantsu puhta stiili eest.Palju õnne!

Lisatud: 28.05.2015 


Meie mudilased esinevad Vanalinna Päevadel

Teisipäeval, 2.juunil kell 16.15 esinevad Vanalinna Päevade raames mudilaste tantsustuudio FORTE rühmad õpetaja Jelena Fortunova juhendamisel Tornide väljakul.Tulge vaatama!

Lisatud: 25.05.2015


 

EXTEMP tantsijate tubli esinemine rahvusvahelisel konkursil

Kopli Noortemaja estraaditantsustuudio EXTEMP tantsijad koos õpetaja Olga Saltõkovaga tulid tagasi rahvusvaheliselt tantsukonkursilt "Skrõžavanni" Minskist, kus nad esinesid edukalt nii estraaditantsu kui kaasaegse tantsu kategooriates. Neist said II astme diplomandid tantsudega "Vaprad ja ilusad" ning "Jalutuskäik Pariisis", I astme diplomandid aga tantsuga "Hinge monoloog" ja laureaadid tantsuga "Torm üle laguuni", mille esitasid tantsustuudio II grupi lõpetajad EXTEMP Dance Nation. PALJU ÕNNE!

Pilte vaata SIIT

Video festivalist leiad SIIT

Lisatud: 30.04.2015


Mudilased lastefestivalil "KEVAD ON KÄES"

Reedel, 17.aprillil toimus Salme Kultuurikeskuses III Põhja-Tallinna  laste loomingu festival "KEVAD ON KÄES". Külalistena esinesid festivalil Kopli Noortemaja  mudilaste tantsustuudio FORTE lapsed õpetaja Jelena Fortunova juhendamisel. Pilte saab vaadata: SIIT

     

Lisatud: 20.04.2015


Estraaditantsustuudio EXTEMP esinemised meil ja mujal

Estraaditantsustuudiole EXTEMP on aprillikuu eriti esinemisrohke: 4. ja 5. aprillil astutakse üles konkursil "Kuldne karikas" Salme Kultuurikeskuses, 19.aprillil esinetakse kontserdil Lindakivi Kultuurikeskuses ja 24.-26.aprillini osaletakse rahvusvahelisel tantsukonkursil  "Skrõžavanni" Valgevene pealinnas Minskis. Tantsustuudiot juhendab õpetaja Olga Saltõkova.

Lisatud: 08.04.2015


Kunstinäitused Riias ja Tallinnas

Sõprus kahe linna - Riia ja Tallinna - huvikoolide vahel on leidnud ilusa väljundi. Riia Laste- ja Noortekeskuses "ALTONA" avati Tallinna Kopli Noortemaja kunstiringide õpilaste tööde näitus (juhendajaks õpetaja Jelena Voronova) ja Kopli noortemajas saab näha valikut Riia Laste- ja Noortekeskuse "ALTONA" õpilaste viltimistehnikas töödest.

Vaata pilte galeriist!

Lisatud: 06.04.2015


 Anita Kurõljova taas edukas

Tallinna Kopli Noortemaja estraaditantsustuudio "KORELLON" vilistlane Anita Kurõljova esines edukalt koolinoorte tantsuvõistlusel "KOOLITANTS 2015". Sel aastal esines ta soolotantsuga nii vabatantsu kui estraaditantsu kategoorias ning pääses mõlemas edasi nende hulka, kes Koolitantsu Suvelaagris valmistavad tippkoreograafide käe all ette tantsulavastuse. Lisaks saavutas Anita Kurõljova Pärnus EDO rahvusvahelisel tantsuvõistlusel Spring Cup 2015 show-tantsus 2.koha.

Õnnitleme!

Lisatud: 30.03.2015


Etendus mudilastele "Igaüks saab oma"

 18.märtsil mängis õpetaja Veera Kudrina näiterühm Kopli noortemaja saalis eesti muinasjutu ainetel lavastatud etendust "Igaüks saab oma". See oli lugu kahe talu - vaese ja rikka - tegemistest. Mudilased said toreda teatrielamuse, rõõmu lisasid ühised mängud peale etendust. Täname mudilaste õpetajaid, kes kõik üritusele kaasa aitasid!

Sule aken

Vaata pilte galeriist!

Lisatud: 19.03.2015


 Kopli Noortemaja eestvõttel toimus 

XII ülelinnaline koolieelikute etlemiskonkurss

"Eesti keele kaunis kõla"

Põhja-Tallinna eelvoor toimus 6.märtsil Eesti Lastekirjanduse Keskuses, kus esitasid luuletusi 26 väikest etlejat. Žürii hindas parimaiks luuletuste esitajaiks Nele Viigimäe (Lasteaed "Kelluke"), Adriane Brigitta Parre (Kalamaja Lasteaed), Marta Andrease (Lasteaed "Päikene") ja Robin Roger Ratase (Tallinna Kelmiküla Lasteaed").

Neil tublidel lastel oli võimalus veel kord üles astuda konkursi lõppvoorus, mis toimus 12.märtsil Estonia Talveaias.

Lõppvoorus osutusid parimateks etlejateks Uku Tamm Tallinna Lasteaiast Kiikhobu, Maksim Kuts Laagna Lasteaed-Põhikoolist, Anette Vilhelmine Koonik Pirita Kose Lasteaiast, Sirlike Hermaste Virmalise lasteaiast, Marta Loore Pürg Männiku lasteaiast ja Linda Liis Kannukene lasteaiast Rabarüblik.

Linnaosade kaupa toimunud eelvoorudesse registreerus 93-st Tallinna haridusasutusest kokku 225 väikest etlejat, kellest lõppvoorus esines 28 tublimat.

Vaata pilte galeriist!

Sule aken 

Lisatud: 13.03.2015


Eesti Vabariigi 97.aastapäevale pühendatud kontsert

19.veebruaril algusega 17.30 toimus Kopli noortemaja saalis pidulik kontsert, mis oli pühendatud Eesti Vabariigi 97.aastapäevale. Esinesid Tallinna Kopli Noortemaja mudilased, laulu- ja tantsuringide ning klaveriklassi õpilased. Meeleolukas kontsert pakkus rõõmu nii esinejatele kui külalistele.

Sule aken 

Vaata pilte galeriist!

Lisatud: 26.02.2015


 

Inimese kõige parem sõber - KOER

13.veebruaril algusega 15.30 toimus Kopli noortemaja saalis põnev sõbrapäeva üritus. Külla tuli professionaalne koerte dresseerija Sergei Tsõba oma hoolealustega -  erinevat liiki koertega. Ta rääkis ja näitas, kuidas tuleb koeri õpetada ja kasvatada!

Vaata pilte galeriist!               

Lisatud: 16.02.2015


 

 Klaveriklassi õpilaste edukas esinemine konkursil MIT/t/MU/u/S

1.veebruaril huvikeskuses KULLO toimunud mittemuusikakoolide õpilaste klaverikonkursil esinesid rohke arvu osalejate seas ka Tallinna Kopli Noortemaja klaveriklassi õpilased. Omaloomingulise palaga  "Unelm" astus üles Karina Nesvetaeva, õpilase ja õpilase ansamblis mängisid klaverit Anita Mia Copeland ja Angelika Mašak (romanss "Valguse öö") ning õpilane ja õpetaja ansamblis esinesid kauni  palaga "Lastelaul" Elis Künnapuu ja Jelena Novikova. Kõik meie esinejad pälvisid žürii tunnustuse ja märgiti ära "tähekestega".

Palju õnne õpilastele ja nende õpetajale Jelena Novikovale!

 Lisatud: 03.02.2015


 

Tallinna Kopli Noortemaja õpilaste esinemised Stroomi Keskuses

·         Teisipäeval, 10.veebruaril kell 16.00  – estraaditantsustuudio  EXTEMP õpetaja Olga Saltõkova juhendamisel

·         Kolmapäeval, 11.veebruaril kell 16.00  – mudilaste tantsustuudio FORTE  õpetaja Jelena Fortunova juhendamisel

·         Neljapäeval, 12.veebruaril kell 16.00  – lastetantsu rühm õpetaja Helle Laanese juhendamisel ja tänavatantsu rühm õpetaja Marlen Peeba juhendamisel ning breiktantsu rühm Roman Hmelevskoi juhendamisel

·         Reedel, 13.veebruaril kell 16.00  – estraaditantsustuudio KORELLON  õpetaja Egor Zadoya juhendamisel ja laulustuudio KNM solistid õpetaja Sergei Panovi juhendamisel

Olete oodatud meie kontserditele!

 Lisatud: 30.01.2015


Nimekonkurss

Tallinna Kopli Noortemaja kuulutab välja nimekonkursi meie huvikoolile uue nime leidmiseks.

Nimepakkumisi saab Kopli noortemajja saata e-kirjagakonkurss@koplinoortemaja.edu.ee või toimetada meie kooli valvelauda kuni 31.märtsini 2015.a. Ettepanek peab sisaldama huvikooli uut nime ja põhjendust, miks just see nimi on sobilik. Lisada tuleb esitaja nimi ja kontaktandmeid ning märgusõna  „nimekonkurss“.          

 • Nimel peaks olema seos huvikooli  tegevuse või  asukohaga.
 • Nimi peab olema hea kõlaga.
 • Nimi võib koosneda  maksimaalselt kolmest  sõnast.

Laekunud pakkumisi hindab huvikooli poolt moodustatud 5-liikmeline komisjon, kuhu kuuluvad Kopli noortemaja direktor, õppealajuhataja, hoolekogu liige, õpetajate ja õpilaste esindaja. Parimad nimekandidaadid selgitatakse välja 1.maiks. Kolm enim sobivat nimekandidaati saavad auhinnad, milleks on Forum Cinemas kinkekaardid.

Peaauhind, kinkekaart Kalev SPA-sse, antakse konkursi võitjale üle 26.mail 2015.a. noortemaja suurel kevadkontserdil Salme Kultuurikeskuses.

Soovime rohket osavõttu ja head nuputamist!

 

 Lisatud: 12.01.2015


Aitäh heategevusloteriis osalejatele!

2014.a. detsembris toimus Kopli noortemajas õppealajuhataja Milvi Israeli eestvõttel jõulukuu heategevusloterii, mille käigus koguti 43 eurot ja 20 senti. Loteriis välja pandud esemed saadi noortemaja õpetajatelt. Kogutud summa annetati "Märka ja aita" fondi, mille eesmärgiks on materiaalset abi vajavate laste aitamine.

Täname kõiki, kes loteriis osalemisega andsid oma panuse heategevusse laste hüvanguks!

Lisatud: 15.01.2015


Lumememme konkurss

Talv on täies ilus. Meil on põhjust lumest rõõmu tunda. Et see talv meile kõigile hästi meelde jääks, kuulutame välja lumememme konkursi, mis toimub jaanuari kuu lõpuni.

KNM  aeda lumememmesid meisterdama on oodatud kõik meie maja erinevad huviringid ja -rühmad.  

Pildistame paremaid töid ning huvitavamate lumeskulptuuride tegijatele paneme välja magusad auhinnad, mille anname kätte vastlapäeval.

Lisatud: 05.01.2015


 


 

JÕULUKUU HEATEGEVUSLOTERII

IGA LOOS VÕIDAB!

KUTSUME TEID OSALEMA HEATEGEVUSLOTERIIS.

TULU ANNETAME „MÄRKA JA AITA“ FONDI, MILLE EESMÄRGIKS ON AIDATA TALLINNA MUNITSIPAALHARIDUSASUTUSTE LAPSI,

KES ERINEVATEL PÕHJUSTEL VAJAVAD MATERIAALSET ABI

 

NORMAALSEKS OSALEMISEKS ÕPPETÖÖS.

Lisatud: 12.12.2014


 

"Päkapikk Pupi ja tema sõbrad"

17.detsembril kell 17.00 etendub Kopli noortemaja saalis etendus mudilastele pealkirjaga "Päkapikk Pupi ja tema sõbrad" õpetaja Veera Kudrina juhendamisel. Peale etendust saavad mudilased koos mängida ja tantsida.

 Lisatud: 10.12.2014


Memme-taadi jõulupidu

13.detsembril algusega 13.00 peame Kopli noortemajas koos Kopli Seltsi eakatega Memme-taadi jõulupidu. Külla ootame ka linnaosa vanemat Karin Tammemäge. Külalistele esinevad meie huvikooli estraaditantsustuudio "EXTEMP" tantsijad, lastetantsu rühm, estraadilaulustuudio KNM lauljad ja klaveriklassi õpilased. Vaata pilte galeriist.

 Lisatud: 03.12.2014


Jõulutöötoad Tallinna Kopli Noortemajas

Tallinna Kopli Noortemajas toimuvad 8.-12. detsembrini Jõulutöötoad „USIN PÄKAPIKK“, kus tutvustatakse Jõulude traditsioone ja rahvakombeid läbi isetegemise ja kogemise. Sinna on oodatud Tallinna koolide algklasside õpilased vanuses 7-12. Rühma suurus töötoas on kuni 15 last. Töötubasid juhendavad Kopli noortemaja õpetajad. Töötubades saab valmistada jõulukaunistusi ja –kaarte, ehtida küünlaid või lugeda muinasjutte ning kaunistada piparkooke. Osalemine töötubades on tasuta. Projekti toetab Tallinna Haridusamet.

 

Vaata pilte galeriist.

Lisatud: 26.11.2014


Kopli noortemaja õpilaste esinemised Jõulukuul

6.detsembril toimuvad Stroomi Keskuse avamisel  väikesed kontserdid, kus esinevad kell 12.45 meie mudilaste tantsurühm „Forte“, kell 14.15estraaditantsustuudio EXTEMP keskmine rühm ja kell 18.30 estraadilaulustuudio KNM laululapsed. 

7.detsembril kell 12.30  esinevad Raekoja platsil Jõuluturul mudilaste tantsustuudio "Forte", estraaditantsustuudio "KORELLON", estraadilaulustuudio KNM ja tänavatantsu rühma õpilased. Vaata kõiki videosid: www.christmasmarket.ee    - 7.dets.

13.detsembril kell 13.00 esinevad Kopli noortemajas Memme-taadi jõulupeol estraaditantsustuudio "EXTEMP", estraadilaulustuudio KNM, lastetantsu ja klaveriklassi lapsed.

22.novembril kell 17.30 esinesid Jõuluturul Kopli Noortemaja estraadilaulustuudio KNM noored solistid. Vaata:  https://www.youtube.com/watch?v=d9UeX-fPRYw&index=8&list=UUpCDCUTSq-g4JHL-hBkiz7A&spfreload=10

Lisatud: 26.11.2014


AIDSi vastu võitlemise päev

1. detsembril tähistatakse ülemaailmset AIDSi vastu võitlemise päeva (World AIDS Day). Päeva eesmärk on juhtida maailma tähelepanu HIV ja AIDSi epideemia levikut takistavale ennetustööle ning toetada inimesi, kes on viiruse kandjad või haigestunud AIDSi. 

Ülemaailmsel AIDSi vastu võitlemise päeval kantakse punast solidaarsuslinti (Red Ribbon), mis sümboliseerib ühtsust võitluses HIV-i ja AIDS-iga. Punane lint on HOOLIMISE ja VASTUTUSE sümbol väljendamaks seda, et me hoolime neist, kellel on HI viirus või kes on juba haigestunud ja surnud AIDSi. Punane lint on ka LOOTUSE sümbol, sest inimkonna ülesandeks on leida ravimid ja ravi AIDSi vastu. Punase Lindi kandmist peetakse esimeseks sammuks HIVi ja AIDSi vastases võitluses. Linti võib kanda ükskõik mistahes päeval, kuid eriti ülemaailmsel AIDSi vastu võitlemise päeval. 

Vaata pilte galeriist.

I ADVENT 

Laupäeval, 29.novembril tähistame Kopli noortemajas I Adventi. Sellega algab Jõulude ootuse aeg, kui alustame ettevalmistusi Jõulude tulekuks. Anglistica, kunstiringide ja tantsuringide lapsed süütavad I Advendi tähistamiseks meie õuele küünlad. Kuulatakse ilusat jõulumuusikat ning valmistatakse oma käega esimesed selle aasta jõulukaunistused. Vaata pilte galeriist.

Lisatud: 26.11.2014


Kadripäev

Kadri laupäeval, 24.novembril külastasid Kopli noortemaja mudilaste ringe kadrisandid. Koos mudilaste tantsuringide, loovus-, kunsti- ja arendusringide lastega tähistati Mardi- ja Kadripäeva. Lapsed valmistasid erinevaid maske õpetajate juhendamisel. Tutvututi vana ja rikkaliku kadri kombestikuga, lahendati mõistatusi, lauldi ja tantsiti. Räägiti sellest, kuidas vanasti leiba tehti ja kuidas see toimub nüüd ning miks tuleb leiba austada.

Kadrid soovisid kõigile vilja- ja karjaõnne, aga ka tervist ja õnne tänastes tegemistes. Vaata pilte galeriist.

Lisatud: 25.11.2014


 

Luulekonkurss „Kuldne sügis“

 15.oktoobril oli TKNM arendusringides sagimist palju. Toimus mudilaste luulekonkurss „Kuldne sügis“, mille korraldas arendusringide õpetaja Inna Siispool. Laste etteasteid tulid vaatama nende vanemad, õed ja vennad. Sügisluuletustega astus üles 26 vaprat poissi ja tüdrukut. Kõik olid tublid. Õhtu lõppes laulude ja ringmängudega. Rõõmu jätkus kõigile.

                               

Lisatud: 16.10.2014


JÄTKUB HUVIRINGIDESSE REGISTREERIMINE

Kopli Noortemaja huviringidesse registreerimine käib täie hooga. Ringidesse saab registreerida nii kodulehel kui ka noortemajas kohapeal.

Lisatud: 09.09.2014


 

 

 

 

Teabe- ja tegudepäev

„Turvaline kooliaasta“ Stroomi rannas 

Tallinna Kopli Noortemaja korraldas 6.septembril  kell 12.00 – 17.00kooliaasta algust tähistava heategevusliku pereürituse

„Turvaline kooliaasta“.

Päevast osavõtjatele jagati mitmekülgset infot huviringide tööst

Tallinna huvikoolides ja vaba aja sisustamise võimalustest.

Programmis olid meisterdamistöökojad, ühistegevused politsei- ja päästetöötajatega, spordivõistlused ja osavusmängud, julgetele põnevad atraktsioonid ja „pöörlev auto“ ning sportbatuut. 

Kell 12.30-16.00 toimus laval Tallinna huvikoolide õpilaste kontsert.

Esinesid külalised Sillamäe Huvi- ja Noortekeskusest "ULEI".

Päeva jooksul pakuti palju kasulikku teavet ning põnevaid tegevusi. 

Täname koostööpartnereid: Tallinna Haridusamet,Tallinna Kanutiaia Noortemaja, Huvikeskus "Kullo", Mustamäe Laste Loomingu Maja, Põhja-Tallinna Valitsus, Swedbank, Päästeameti Põhja päästekeskus, AS Balbiino, AGA, Maanteeamet, OÜ Autosõit jt 

 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  >>
näita kõik

Lisatud: 09.09.2014


 

 

Mudilased esinesid Tallinna Loomaaias 

Kopli Noortemaja mudilaste tantsuringid õpetaja Jelena Fortunova juhendamisel osalesid pühapäeval, 24.augustil Tallinna Loomaaia 75.sünnipäeval ning esinesid kolme toreda tantsuga: „Jänkud“, Vallatud konnad“ ja „Lõbusad loomad“.

 

Lisatud: 27.08.2014


Tallinna Kopli Noortemaja LINNALAAGER

Toimub: 9.-20. juunini 2014.a. Kopli Noortemajas aadressil Lina tn 8.
Laagri päev: kella 9.00-st kuni kella 16.00-ni.
Linnalaagrisse oodatakse lapsi vanuses 7 – 13 aastat. Linnalaagri maksumus on 90 eurot (10 päeva). Laagri eest tasumine toimub Tallinna Linnakantselei Finantsteenistuse arve alusel.
Linnalaagri eesmärk: 
tervistav, aktiivne ja arendav vaba aja veetmine suvises Tallinnas. Laagris korraldatakse nii loomingulisi tegevusi kui sportlikke ettevõtmisi Kopli Noortemaja õpetajate juhendamisel.
Päevakava:

 • 9.00 – 12.00 huvitegevus
 • 13.00 lõuna – soe toit bistroos
 • 13.00 – 16.00 huvitegevus

Info ja registreerimine: info@koplinoortemaja.edu.ee; tel 662 71 02
Registreerimiseks palume täita avaldus ja jätta TKNM valvelauda.

PILDID: http://www.koplinoortemaja.edu.ee/galerii

Lisatud: 21.03.2014


Kopli Noortemaja autasustas 2013.-2014.õppeaasta parimaid õpilasi, töötajaid ja lapsevanemaid 

28.mail toimus Kopli noortemaja saalis direktori pidulik vastuvõtt. Huvikooli lõpetajatele anti kätte lõputunnistused ning tunnustati kiituskirjaga 2013.-2014.õppeaasta parimaid õpilasi, tänukirja ning meenetega töötajaid ja lapsevanemaid. Vaata pilte: www.koplinoortemaja.edu.ee/galerii

Lisatud: 2.06.2014


Tallinna Kopli Noortemaja kevadkontsert „KEVADE VÄRVID“ 

Neljapäeval, 22.mail 2014 algusega 18.00 toimub Salme Kultuurikeskuseses (Salme 12) Tallinna Kopli Noortemaja õpilasringide kevadkontsert „KEVADE VÄRVID“. 

Kontserdil esinevad nii suured kui väikesed laulu- ja tantsulapsed. Läheme koos laulude ja tantsudega vastu päikselisele suvele. 

Kontsert on tasuta. Oodatud on kõik huvilised. Vaata pilte: www.koplinoortemaja.edu.ee/galerii

Lisatud: 6.05.2014


Estraaditantsustuudio EXTEMP KOOLITANTS 2014 finaalis  

Koolinoorte tantsufestivalil KOOLITANTS 2014 pääses lõppvooru Tallinna Kopli Noortemaja estraaditantsustuudio EXTEMP õpetaja Olga Saltõkova juhendamisel. Rühm esineb 19.aprillil kell 19.00 Nokia kontserdisaalis algavas lõppvoorus estraaditantsu kategoorias tantsuga „Jalutuskäik Pariisis“.

Lisatud: 16.04.2014


Mudilased andsid konkursil „Eesti keele kaunis kõla“ uhke etenduse

12. märtsil 2014 toimus Estonia teatri valges saalis ülelinnalise koolieelikute etlemiskonkursi „Eesti keele kaunis kõla“ lõppvoor, kus ligi 30 väikest sõnakunstnikku andsid uhke etenduse.

Publikut vaimustasid esinejate siirus ja emotsionaalsus ning sisemine rõõm, mida oskuslikult kuulajatega jagati. Kõik esinejad pälvisid tugeva aplausi ja žürii kiituse. Mõnigi neist võiks žürii arvates juba täna näitlemiskooli minna, kui sinna nii väikesi õpilasi vastu võetaks.

Kuna kõik esinejad olid suurepärased, tuli žüriil (näitlejanna Elle Kull, muusikapedagoog Ave Kumpas, teleajakirjanik Hannes Hermaküla ning Tallinna Haridusameti juhataja Andres Pajula ja alushariduse osakonna juhataja Marika Kallas) valida mitte võitjaid, vaid oma „lemmikuid“.

Eriliselt tõsteti esile järgmised väikesed etlejad:

 • Anna Septer Tallinna Luha Lasteaiast (juhendaja Ene Veskus);
 • Taaniel Rumask Tallinna Muinasjutu Lasteaiast (juhendaja Kersti Ots);
 • Robert Naarits Tallinna Lasteaiast Kiikhobu (juhendaja Lydia Vunder);
 • Marta Loore Pürg Tallinna Männiku Lasteaiast (juhendaja Vera Uudemets);
 • Linda Liis Kannukene Tallinna Lasteaiast Rabarüblik (juhendaja Piia Aasmäe);
 • Mihkel Rehepapp Tallinna Rännaku Lasteaiast (juhendaja Piret Madar).


Tallinna Kopli Noortemaja korraldas konkurssi juba 11. korda, aga eesmärk on alati olnud üks: õpetada lapsi eesti keelt hoidma ja armastama. Konkursiga väärtustatakse ka õpetajaid, kes ilusat eesti keelt mudilastele õpetavad.

Linnaosade kaupa toimunud eelvoorudesse registreerus 99-st Tallinna haridusasutusest kokku 250 etlejat, kellest lõppvooru pääses 30 tublimatest tublimat.

Lisatud: 14.03.2014


XI ülelinnaline koolieelikute etlemiskonkurss „Eesti keele kaunis kõla“

Kolmapäeval , 12. märtsil algusega kell 18.00 toimub Estonia teatri valges saalis ülelinnalise koolieelikute etlemiskonkursi „Eesti keele kaunis kõla“ lõppvoor ja pidulik lõpetamine.

Konkursi eesmärgiks on läbi luule tuua esile eesti keele kaunis kõla ning õpetada lapsi oma keelt hoidma ja armastama. Konkursiga soovitakse väärtustada kõiki neid õpetajaid, kes on mudilastele õpetanud ilusat eesti keelt.

Tänavuse konkursi linnaosade eelvoorudesse registreerus 250 etlejat 99-st erinevast Tallinna haridusasutusest, lõppvooru valis žürii 30 tublimatest tublimat.

Konkurssi korraldab Tallinna Kopli Noortemaja, seda toetavad Tallinna Haridusamet, kõik Tallinna linnaosade valitsused ning paljud haridusasutused üle terve linna.

Lisatud: 11.03.2014


XI ülelinnalise mudilaste etlemiskonkursi „Eesti keele kaunis kõla“ Põhja-Tallinna eelvoor

Põhja-Tallinna luulehommikuga 6.märtsil Eesti Lastekirjanduse Keskuses lõppesid Tallinna Kopli Noortemaja poolt korraldatava etlemiskonkursi „Eesti keele kaunis kõla“ eelvoorud. Neis osales ühtekokku 250 last 99-st erinevast Tallinna haridusasutusest üle linna. Lõppvooru, mis toimub 12.märtsil Estonia valges saalis, pääsesid 30 tublimatest tublimat. 

Kopli Noortemajast esinesid eelvoorus luuletustega Ilona Dumčiute ja Ilarion Dumčius õpetaja Kristina Kodase juhendamisel.

Lisatud: 06.03.2014


Festivali Koolitants 2014 piirkondlikesse voorudesse edasipääsejad on selgunud 

Kopli Noortemajast pääsesid kõik meie tantsukollektiivid edasi Tallinna piirkondlikku vooru, mis toimub 16.märtsil Salme Kultuurikeskuses.

Seal esinevad:

 • Mudilaste tantsutrupp J.Fortunova juhendamisel tantsuga „Kingarock“
 • Estraaditantsustuudio EXTEMP O.Saltõkova juhendamisel tantsuga „Jalutuskäik Pariisis“
 • Estraaditantsustuudio Korellon tantsusolist Anita Kurõljova tantsuga „Vastasseis“  

Palju õnne ja edu järgmistel esinemistel!

Lisatud: 25.02.2014


Tunnustus Põhja-Tallinna Valitsuselt

 

22.veebruaril tähistas Põhja-Tallinna Valitsus Eesti Vabariigi 96.aastapäeva Salme Kultuurikeskuses linnaosa vanema vastuvõtuga. Tänati inimesi, kes on linnaosa jaoks midagi märkimisväärset teinud. Teiste seas andis Põhja-Tallinna vanem Katrin Tammemägi tänukirja Kopli Noortemaja õpetajale ja kunstnikule Signe Suvistele, kes on palju aastaid kujundanud ja kaunistanud kõiki Kopli Noortemaja üritusi ja tähtpäevi.

Palju õnne!

Lisatud: 25.02.2014 


Eesti Vabariigi 96.aastapäevale pühendatud kontsert

20.veebruaril toimus Kopli Noortemaja saalis Eesti Vabariigi sünnipäevale pühendatud kontsert.

Meeleolukal kontserdil esinesid noortemaja mudilased, laulu- ja tantsuringide õpilased, klaveriklassi õpilased ning solistid.  Peale kontserti ootas osalejaid kaunis kringlilaud.

Rõõmu jätkus nii lastele, vanematele kui külalistele ning seda lisas teadmine, et Eestimaa – need oleme meie kõik!

Lisatud: 18.02.2014


Haridusametis on avatud õpilastööde näitus „Sini-must-valge“

18. veebruarist 14. märtsini 2014 saab haridusametis vaadata Tallinna Kopli Noortemaja Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud näitust „Sini-must-valge“. 

Sini-must-valgeid töid on Kopli noortemaja õpilased vabariigi sünnipäeva puhul teinud juba enam kui kümme aastat. 

Õpetajate Signe Suviste ja Jelena Voronova juhendamisel on taas valminud peened ja – vaatamata sellele, et kasutada oli vaid kolm värvi – värviküllased kollaažid. Küllap annab töödele lisavärvi neil peegelduv meeleolu – pidulik ja oma kodumaad austav. 

Loomulikult teevad pildid nauditavaks ka laste fantaasia ja värsked mõtted, millel õpetajad on vabalt voolata lasknud. 

Aga eks veenduge ise!

Lisatud: 18.02.2014


Mudilaste luuleõhtud  

Kopli Noortemaja luuleõhtutel kõlasid luuletused nii eesti kui vene keeles. Konkursi „Eesti keele kaunis kõla“ Põhja-Tallinna eelvooru, mis toimub 6.märtsil Eesti Lastekirjanduse Keskuses, otsustati saata lapsed mudilaste laulu- ja tantsurühmast „Viisikera“. Ilona Dumčiute loeb luuletusi „Kutsikas“ ja „Kass küsib piima“ ning Ilarion Dumčius loeb luuletusi „Pensionile“ ja „Paha jonn“. Majasisestel luuleõhtutel esinesid mudilased õpetajate Kristina Kodase, Inna Siispooli ja Veronika Armoni juhendamisel.

 

Lisatud: 17.02.2014


Sõber KOER 

Koertekool LEADER demonstreeris oma kasvandike oskusi ja sõnakuulekust Kopli noortemaja saalis 8.veebruaril. Osalesid lapsed kunsti- ja  anglistika ringidest ning estraaditantsustuudiost EXTEMP.

Lisatud: 13.02.2014


Meie Eesti head asjad 

Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves tänas kauni tänukirjaga kõiki lapsi huvitavate ja ilusate kunstitööde eest. Konkursil „Meie Eesti head asjad“ osales Tallinna Kopli Noortemajast 66 tööd.

Konkurss näitas, et me hoolime oma kodumaast ning oskame näha tema positiivseid külgi. Koos muudame Eesti veelgi paremaks.

Lisatud: 7.02.2014


Eesti Vabariigi 96.aastapäevale pühendatud kontsert

20.veebruaril algusega 17.30 toimub KNM saalis pidulik kontsert.

Esinevad Tallinna Kopli Noortemaja mudilased, laulu- ja tantsuringide õpilased, klaveriklassi õpilased ning solistid.

Olete oodatud!

Lisatud: 6.02.2014


Kopli Noortemaja õpilaste tööd joonistuste konkursil  

Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves kuulutas välja joonistuste konkursi „Meie Eesti head asjad“. Sinna on oma toredad tööd saatnud ka Kopli Noortemaja kunstiringide õpilased õpetajate J.Voronova ja S. Suviste juhendamisel. Töid saab vaadata virtuaalselt Facebookis ja kiita lapsi aadressil http://bit.ly/EestiAsjad 

 

Lisatud: 30.01.2014


Kopli Noortemaja klaveriklassi õpilased esinevad minifestivalil Kullos 
 
1.-2. veebruaril toimub Huvikeskuses Kullo mittemuusikakoolide klaveriõpilaste minifestival MIT/t/MU/u/S. Juba viiendat korda toimuval minifestivalil osalevad klaveriõpilased, kes tegutsevad huvikeskustes, loomingumajades, noortemajades, põhikoolide ja gümnaasiumide juures asuvates klaveriõpetuse klassides või ringides. Kopli Noortemajast osalevad kolm õpilast: Karina Nesvetaeva, Nikita Beljaev ja Anita Mia Copeland. Õpilasi juhendab õpetaja Jelena Novikova. Vaata lähemalt:

Lisatud: 27.01.2014


KOOLITANTS kutsub meid jälle 

Juba kahekümnendat korda toimuval KOOLITANTSU festivalil osalevad taas Kopli Noortemaja tantsuringid.

Estraadi- ja showtantsuga astuvad üles EXTEMPT tantsijad õpetaja Olga Saltõkova juhendamisel, mudilaste tantsurühm esineb tantsuga „Kinga rock“  õpetaja Jelena Fortunova juhendamisel, estraaditantsustuudio KORELLON esineb Egor Zadoja juhendamisel ning solistina astub üles Anita Kurõljova tantsuga „Vastasseis“. KOOLITANTSU Tallinna eelvoor toimub 1.-2.veebruaril Salme Kultuurikeskuses.

Lisatud: 17.01.2014

Ülelinnaline projekt „Vanadest Jõulurahvakommetest uue teadmuseni“. 
 
Tallinna Kopli Noortemajas toimus 7.-13.detsember MTÜ Loo ja Tee projekt „Vanadest Jõulurahvakommetest uue teadmuseni“. 
Töötubasid juhendasid Kopli Noortemaja õpetajad. Projekti rahastas Tallinna Haridusamet. Projekti eesmärgiks oli noorte vanuses 7-13 huvi ja vabaajategevuste mitmekesistamine Tallinna linnas ja noorte teadvustamine Eesti rahvakalendri tähtpäeva - Jõulud traditsioonidest ja rahvakommetest läbi isetegemise ja kogemise. Ehkki kõneleme isetehtud ja individuaalsete kinkide tähtsusest, siis tavaliselt me siiski ostame kingid. Erinevate töötubadega pöörati noorte tähelepanu isetegemise tähtsusele ja uute oskuste omandamisele. Läbi traditsioonilise isetegemise olid töötoad kaasaegsete tegevustega sisustatud, et noortele isetegemine atraktiivseks muuta. Lisaks on koos tegemine lõbus! Toimus 5 erinevat töötuba: kunstkärjest küünalde meisterdamine, inglikujuliste helkurite meisterdamine, muinasjututuba koos piparkookide kaunistamisega (abiks olid Tallinna Teeninduskooli õpilased), „Disaini endale poekott!“ töötuba, jõulukaardi meisterdamine, kus lisaks õppisime ümbrikule kirjutamise vormistamist ja saatsime kaardi Jõuluvanale Korvatunturile. 
 
Projektis osalesid EHTE Humanitaargümnaasiumi, Tallinna Ranniku Gümnaasiumi, Tallinna Kunstigümnaasiumi, Pelgulinna Gümnaasiumi, Karjamaa Gümnaasiumi, Tallinna Nõmme Gümnaasiumi ja Ristiku Põhikooli õpilased. 
 
Lisatud: 20.12.2013

Memme-taadi jõulupidu
 
14. detsember pidasime Memme-Taadi jõulupidu koos Kopli Seltsi eakatega. Külalisi tervitas meie linnaosa vanem Karin Tammemägi. Külalistele esinesid meie huvikooli estraaditantsustuudio „Extemp“ tantsijad, klaveriklassi õpilased ja estraadilaulustuudio lauljad.
 
Lisatud: 20.12.2013

Kadripäev 

25. novembril tähistasime mudilaste ringidega Mardi-ja Kadripäeva! Osalesid mudilaste tantsuringi, loovusringi, kunstiringi ja arendusringi lapsed.

Õppealajuhataja Milvilt saime teada, et Kadripäev on eestlastel vana ja rikkaliku kombestikuga tähtpäev, mis tagas karjaõnne. Mardipäev on  olnud päev, mil tuli mõistatada ja mida peeti hingedeajaga kokkukuuluvaks, algasid tubased tööd ja talveaeg. Martidel ja kadridel olid alati ka vitsad kaasas, millega pererahvale löödi tervist.

Ennekõike teatakse neid päevi kui mardi-ja kadrisantide jooksmise aega, mil maskeeritakse ja kogutakse ande. Kärarikkus, laulu ja pillimäng kuulub lahutamatult mardi- ja kadripäeva juurde. Õpetaja Jelena Fortunova juhendamisel saime mängida traditsioonilisi rahvamänge ja tantsida.

Kadrisandid on läbi aegade kandnud valgeid ja ilusaid rõivaid, nii olid ka riietatud mudilaste tantsuringi tüdrukud. Mardikombestikku kuuluvad eeskätt mardi(ka kadri)karu, kuid ka mardisokk. Maske tegime kunstiõpetajate Signe ja Jelenaga.

Lisatud: 04.12.2013


Kodanikupäev

26. novembril tähistasime Kodanikupäeva Riigikogu külastamisega. Osalesid Estica ja tarbekunstiringi õpilased. Tutvusime Riigikogu hoone vaatamisväärsustega ja parlamendi tööga. 

Lisatud: 04.12.2013


Koolivaheaja tegevused

21- 24. oktoober, sügisesel koolivaheajal tegelesime keskkonnateadlikkuse teemaga. Meil käis külas Keskkonnaameti algklassidele mõeldud programmi „Mis on minu prügikastis?“ juhendaja Reet Kristian. Koos arutati, kuidas ja mis alustel võiks toimuda prügi sorteerimine meie kodudes. Õpilased said koos mõelda ja pärast ka praktikas oma uusi teadmisi proovile panna.

Meie kunstiõpetajad viisid läbi kaks töötuba, kus taaskasutasid meisterdamiseks vanu ajalehti. Kunstiõpetaja S. Suvistega tehti ajalehefiguure, mis on koridori aknalaudadel ka väljapandud ja õpetaja Jelena Voronovaga meisterdati kuumaaluseid. Lisaks külastas meid Humanast Mari-Helene Kaber, kellega koos meisterdati vanadest ja uutest sokkidest käpiknukk-loomasid.

Seoses keskkonnateemadega pidasime meeles ka iseennast ja meie tervise olulisust ning pidasime Tervisepäeva. Päeva alustasime ühiselt aeroobika õpetaja Jelena Fortunova juhendamisel tervisevõimlemisega. Kui keha liikuma pandud, said õpilased õpetajate juhendamisel osaleda erinevates mängudes, mis nende keha ja vaimu kosutasid. Päeva lõpetasime tervisliku võileiva tegemise võistlusega.

Lisaks oli võimalik meie lastevanematel ja õpilastel tutvuda keskkonnatemaatiliste ja maailmahariduslike näitustega. MTÜ Mondolt laenutatud näitus „Aafriklaste pilgu all“ tutvustab koomiksijoonistuste seeriana Aafrika riiki ja seal toimuvat. Teine näitus on kahe õpetaja J. Voronova ja V. Šatskaja juhendamisel koostatud prügi sorteerimisteemaline õpetlik ja illustreeriv väljapanek, kus on taaskasutatud erinevaid materjale meie igapäevasest majapidamisest. 

Päevad lõpetasime kõik koos MTÜ Mondo filmikogust laenutatud filmide vaatamisega, kus noored said tutvuda teistes kultuurides ja maades elavate omavanuste noorte igapäevaelu ja tegemistega.

Lisatud: 06.11.2013  


Sügisvaheajal keskkonnateadlikkuse nädal „Kuidas mina saan maailma muuta?“  

Tallinna Kopli Noortemajas 21.-24.okt. 2013.

Terve nädala plaani leiab SIIT 

Lisatud: 14.10.2013 


Leivanädal  teemal “Leiba ei asenda” Tallinna Kopli Noortemajas  7.- 12. Oktoober 2013. 

Kunstiõpetaja Signe Suviste kujundatud leivateemalises väljapanekus  saime tutvuda erinevate viljade, jahude ja leiva ajalooga üldisemalt. Samuti uuendasime teadmisi leiva tähtsusest meie toidulaual.

Väljapaneku ühe osa raames oli võimalus oma uusi teadmisi proovile panna lahendades ristsõnu ja mõistatusi ning meenutades  vanasõnu.  Igal päeval oli proovimiseks üks tõeline rukkileib. 

Meie ruumide seinu kaunistasid Leivanädala raames toimunud joonistusvõistluse tööd. Joonistusvõistlusel osalesid õpilased Estraaditantsustuudiost „Extemp“, Estica ringist, laulu-ja tantsuringist „Viisikera“  ning kunstiringidest. Väljapanekut täiendasid Estraadistuudio "Extemp" õpetaja-juhendaja Olga Saltõkova maalid. Iga joonistaja sai tänutäheks rukkijahust muffini ja tänukirja.  

Lisaks oli meie õpilastel ja nende vanematel võimalus vaadata kaht harivat videot leivategemisest!

Lisatud: 14.10.2013  


Breiktantsuring

Alates 15. oktoobrist on avatud uus breiktantsuring.

 

Kellele: 7-19 a.
Keel: vene/eesti
Millal: 2 korda nädalas
Hind: 15 €/kuus
Vabad kohad: on

 

Lisatud: 10.10.2013


 

Lisatud: 24.10.2013


X Teabe- ja tegudepäev "Turvaline kooliaasta"

7. septembril Stroomi puhkealal kell 12.00 - 17.00

 Palju põnevaid tegevusi kogu päevaks!

Tallinna huvikoolide infotelgid

Meisterdamistöökojad

Batuut

Erinevad liikumismängud

Tallinna huvikoolide õpilasringide kontsert


 Mess No Vaata

Kõik Tallinna õpilased on oodatud tasuta messile, kontserdile ja aabitsapeole!

Laupäeval, 31. augustil algusega kell 12.00 toimub Nokia Kontserdimajas ja selle esisel platsil igas vanuses õpilastele vaba aja mess ning kontserdid – kõik tasuta. Aabitsapeo tervituse toovad kohale Aabitsakukk ja Pipi koos paljude sõpradega.

http://www.tallinn.ee/novaata

ARHIIV | Vilistlaste päev

 

 


Uudised
Algas Eesti Vabariigi 100.juubelit ja Tallinna Kopli Noortemaja 35.sünnipäeva tähistav aasta!
 
Alates 9.jaanuarist toimub õppetöö taas tunniplaani alusel.

 Ootame teid meie huviringidesse!

Komplekteerimine ja ringide tegevus käib täie hooga. Huviringi vastuvõtuks täitke avaldusevorm valitud ringi lehel.


 

 2017/2018 õppeaastal alustavad uued huviringid:

 


Teated

"Märka ja aita"


Meie koostööpartnerid